Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Ej stuleje. Jaka jest średnia wieku na tym portalu? 20 lat?
Patrząc na sposoby rozwiązywania problemów w związkach tutaj ma się wrażenie że korwiniści wdrażają swoje proste i dobre na wszystko rady także w relacjach damsko-męskich. Minie kolejne 20 lat i odkryjecie, że życie nie jest czarno-białe a ludzie nie są idealni. Tak, my także nie nie jesteśmy.
Życie w związku wymaga poświęceń i ciągłej pracy nad nim i nad sobą samym. Każdy z nas jest inny, ma inne doświadczenia, wrażliwość, priorytety. Nie oczekujmy od drugiej strony, że będzie taka jak my sami.

W jednym z wczorajszych wątków, kobieta OP kazała mu #!$%@?ć z chaty. I co zrobił OP? #!$%@?ł. Dlaczego? Bo mu kazała. A jakby ci kazała zjeść gówno to też byś zjadł? Poczuł się urażony i duma nie pozwoliła mu na rozmowę z kobietą i wyjaśnienie przyczyn. Po 30 minutach już był spakowany i #!$%@?ł.

Reakcja stulejarni? Dobrze zrobiłeś. Nie poniżaj się. Nie wracaj Itd. Czyli standardowe rady sióstr, które są starymi pannami w stosunku do najmłodszej która ma faceta.

Co prawda potem napisał że ona ma 34 lata, chce mieć dziecko a on to w sumie nie wie czy chce i że raczej w domu jest leniwy więc na ojca raczej nie rokuje ale jakie to ma znaczenie?? Przecież kazała mu #!$%@?ć z mieszkania bo nie chciał wyprowadzić psa na spacer.

Jezoo, każda kolejna minuta na tym portalu to minuta nie tylko stracona ale szkodliwa dla zdrowia. W ciągu miesiąca wrzucam zdjęcie #!$%@?..
  • 44
@ajatollah_chomeini: nie wiem, jak było w tym konkretnym przypadku, może to był tylko wierzchołek góry lodowej, ale faktycznie często są wpisy, które sugerują, że jeszcze nawet ktoś nie podjął próby rozmowy z partnerem, a już konsultuje się z mirko ¯\_(ツ)_/¯ Jakby powierzchowny opis i relacja jednej strony były wystarczające, żeby decydować za kogoś w takich kwestiach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jezoo, każda kolejna minuta na tym portalu to minuta nie tylko stracona ale szkodliwa dla zdrowia. W ciągu miesiąca wrzucam zdjęcie #!$%@?..


@ajatollah_chomeini:

więc tak... usuń konto i trzymam cię za słowo :) specjalnie zrobiłem screen tego wpisu, aby sprawdzić czy słowa dotrzymasz
@ajatollah_chomeini: Jak sam stwierdzasz każdy ma inne priorytety, dla mnie tym priorytetem nigdy nie był związek, a zawsze był komfort mojego życia. Z tego powodu nigdy nie chciało mi się "pracować" nad relacją, nigdy nie starałem się jej stworzyć, czasem się tak po prostu działo. W moim wypadku wyglądałoby to tak samo, usłyszałbym #!$%@? to bym #!$%@?ł, zresztą zdarzało się, to samo bym poradził. Nie wiem w jakim środowisku się obracasz
@ajatollah_chomeini: ale jak partner cię zdradzi, nie będzie szanował albo miał w dupie to co tu naprawiać, a potem się ludzie dziwią ze jest #!$%@? jak siedzą z kimś na siłę. Nagle masz prawie 30 lat i ciężej szukać drugiej połówki, a zamiast 7 lat w gównianym związku mogłeś być tylko 3 bo wtedy już wiadomo czy warto czy nie. Ktoś kto przechodził to samo, doświadczył tych samych symptomów mówi drugiemu