Wpis z mikrobloga

inteligenty termostat do grzejników


@WolfSky: @Ghuthek: http://allegro.pl/elektroniczna-glowica-termostatyczna-eq-3-model-n-i6694147817.html

powiedzcie mi czy takie coś jest okej ?

@kapuczina_corki_somsiada: tylko że kiepsko się na tym znam, wykręcić zawór z grzejnika dać wulonu i zakręcić to dla mnie prościzna a już grzebanie się przy piecu jest lekko kłopotliwe.
No własnie chce tylko u siebie gdyż mam psa w domu on przebywa w kuchni i salonie, a mój pokój jest zamknięty przed nim, bo
@barbapapa: dziwne bo jak odkręcam nagrzewa się w 30 minut a grzejnik nie grzeje przez ~9 godzin, oszczędność jednak jest znacząca licząc to razy 20 kilka dni
20*9 daje 180 i 30 *20 czyli 120 godzin oszczednosci pieniądze piechotą nie chodzą.
Dodatkowo automatycznei obniązłoby mi w nocy do sredniej temeraturyi rano zniżć o jedną z maksymalnej żeby zaduchu nie mieć. Jednak kupię i przetestuje co to jest 60 złotych
@barbapapa: ja robie to co zime ręcznie jest róznica miesięcznie tak z 50 zł a to nie takie małe pieniądze
Tez chodzi o kwestie zdrowotne cały czas kiszenie się na maxa nastawionym grzejnikiem za dobre nie jest a np. pod wieczór na 7 stopniową skalę ustawiam 5
Tak wiem że można mieć to w piecu, ale narazie mnie na nowy nie stać. A taka pierdoła za 60 załatwi moje potrzeby.