Wpis z mikrobloga

#simracing #projectcars pograłem już sporo w PC2 i musze powiedzieć, że tytuł na prawdę zmienił się sporo. Fizyka jest bardziej realistyczna od PC1 i daje większy fun z zabawy. Jak na skalę przedsięwzięcia myślę że autorzy gry udowodnili klasę. Różnorodność warunków pogodowych, tras i pojazdów. Spiąć to razem to wielka umiejętność z ich strony. To bardziej takie środowisko do gry niż jakiś konkretny sim. Myślę że może na tej bazie powstać jeszcze sporo ciekawego contentu... ja od siebie polecam wszystkim miłośnikom wyścigów :)
  • 21
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@RealAKP: chyba kazdy producent robi gry dla hajsu. czy to Twoj merytoryczny zarzut ? Modow nie ma, nie wiadomo czy beda, ale za to DLC sa dopracowane... poza tym przypomina mi sie ze mody dp PC1 sie pojawily jakis czas temu...
a jesli chodzi o Twoje zarzuty odnosnie kariery... rozmawiamy tu o szerszym aspekcie. Czy AC tez chcesz oceniac z perspektywy kariery ? jakbym mial na AC patrzec przez kariere to
@TheSznikers: absolutnie nie, po prostu doceniam dobrze zrobiony ambitny tytuł. założeniami wyprzedza inne tytuy o lata... ciekawe kiedy w innym zobaczymy tyle torow, zmienne warunki pogodowe, tyle typow nawierzchni, tyle pojazdow i wszystko spiete bedzie sensownym AI i oczywiscie w lepszym wykonaniu bez bugow :)

oczywiscie PC2 ma duzo bugow, duzo denerwujacych, ale na tak zlozony tytul patrzy sie bardziej calosciowo.
@bartekno: Nie oburzaj się, nie musisz tego brać tak bardzo do siebie, to nawet nie żaden zarzut tylko śmieszki, bo chyba nie zrozumiałeś o co chodzi w ogóle z tą platformą. A jeśli chodzi o AC to tam nie ma kariery wcale, podobnie jak w rFactor i innych symulatorach więc to oczywiste że nie ma co porównywać, z resztą nie mam zamiaru porównywać tych tytułów bo to nie ma kompletnie sensu.
@bartekno: no fajna kariera, masz ginetty junior, gdzie na 90% AI cisniesz wszystkich i robisz im po 5s na okrążeniu, spada deszcz i po 2 okrążeniach zaczynasz już wszystkich dublować...

i nagle dostajesz zaproszenie na event którego nie da się wygrać przy 10% mocy AI bo panowie jadą jakby w inną "gre", nie da się im utrzymać koła a oni lecą jak przyklejeni

ale spoko, lecimy dalej, wybierasz grupe A i
@damian_co_dalej: potwierdzam, aby aktualnie grac w trybie kariery trzeba wykazac sie duza dawka cierpliwosci i testow aby w kazdej rundzie, w kazdym wyscigu dobrac sobie poziom I, ktory by nas zadawal. Ta gra poprostu przerosla tworcow. Za duzo chcieli dodac i nie sa w stanie nad tym zapanowac. Oczywiscie ze cieszyc sie nalezy zmienna pogoda, bogatym garazem czy tez spektakularna liczba dostepnych tras. To w sumie tlumaczy dlaczego gra jest zamknieta
@LKRISS kariera... hmm nie gram. Ale ogolnie patrzac patch poprawil duzo spraw jest teraz o niebo lepiej. Nowy krol symulacji chyba wysuwa sie na prowadzenie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@bartekno: no wlasnie slyszalem jak koledzy odpalili multi i wybrali pogode real co by bylo czadersko. Co otrzymali? kazy mial inna. Jeden jechal w deszczu, inny mial sloneczko a jeszcze inny musial kolce zakladac bo serwer dopasowal pogode real pewnie po IP wiec swietna opcja jak na zabawe w multi. Zaden sim takich nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)