Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam Pana Pawła z czarnej Alfy o numerze rejestracyjnym SG51xxx, który rano doprowadził do kolizji wymuszając pierwszeństwo przejazdu na DK88 w Gliwicach, po czym SAM zadzwonił na Policję, żeby złożyć skargę na siebie by w rezultacie dostać 450zł mandatu i bodajże 10 pkt karnych.
Brawo dla Pana Pawła za obywatelską postawę i #!$%@?ę.
A jak chciałem to załatwić bez Policji, to zamknął się w aucie i nawet nie chciał rozmawiać.

Widać Pan Paweł lekko się wkurzył, bo zadzwonił z donosem do mojej firmy (jeżdżę samochodem służbowym z logo firmy), że jeżdżę jak wariat ( ͡ ͜ʖ ͡)
I tym sposobem kamerka samochodowa kupiona do Mirka @lunqes spłaciła się ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak to czytasz frajerze, to wiedz, że niezłą polewkę ma z Ciebie pół firmy. Zrobiłeś mój dzień ( ͡ ͜ʖ ͡)
#gliwice #wypadek #policja #prawojazdyzchipsow
  • 129
@thest: Nie, punkty się sumują tylko przy kolejnych wykroczeniach, a nie jeśli jest to powiązane (np. przyczyna i kolizja, wyprzedzanie na przejściu i przekroczenie P-4). Ponadto za nieprawidłową zmianę pasa jest 5, więc nijak nie pasuje. Coś może innego mu dali? (np. nieusunięcie auta z miejsca kolizji albo wyprzedzanie z prawej strony na drodze dwukierunkowej o jednym tylko pasie w danym kierunku)
@TurboDynamo: bo pchał się „na chama”
Tak samo bronił się Pan Paweł, że przyspieszyłem. Policjant powiedział, że skoro mam pierwszeństwo to mogę robić nawet podwójnego tulupa ale skoro on włącza się do ruchu, to i tak musi ustąpić pierwszeństwa.
Fakt, obudził się we mnie Janusz. Zawsze wpuszczam i staram się robić miejsce na włączenie się na „zamek” ale cwaniactwa nie znoszę.