Wpis z mikrobloga

Kupując książke Radka dowiecie sie między innymi:
- jak skutecznie uczyć się tak aby szybko nie zapominać informacji.
- Jak mozna nauczyć się dowolnego języka w okolo pół roku stosując sprawdzone przez naukowców techniki zapamiętywania
- zasady funkcjonowania umysłu człowieka.
Kupując książke tej laski dowiecie sie:
- jak malować paznokcie.
#logikarozowychpaskow #polskiyoutube #nicbardziejmylnego #polimaty #heheszki
Pobierz TypowyJanuszz_brzuchem - Kupując książke Radka dowiecie sie między innymi:
- jak sku...
źródło: comment_LApXm6z7YRwekmhGAoU0Q8RRnGLTMvBl.jpg
  • 67
https://www.youtube.com/watch?v=togQVvQy3bk

Jakby ktoś się zastanawiał nad zakupem książki, to powyżej jest dość oryginalna jej zapowiedź, która z resztą skłoniła mnie do zakupu (plus to, że byłem nieźle podchmielony)
@RadekKotarski i jego materiały nigdy nie zawiodły więc liczę na to, że i książka to będzie coś więcej niż kołczingowe mambo-dżambo ;P
Także Radku! Mosz moje pisiont złotych i nie sfandzol tego! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaryzykuję i powiem, że mam książkę Kotarskiego i jestem z zakupu zadowolony. Mówienie że to typowe kołczingowe gówno, i każdy sobie może tak napisać, to #!$%@?. Do napisania jej przygotowywał się bardzo długo, przestudiował mnóstwo badań, sama bibliografia na końcu ma 17 stron a treść jest wypełniona ciągłymi odwołaniami do różnych badań. Do tego to wszystko sprawdził na sobie, zdał niezależny tekst szwedzkiego i został międzynarodowym sędziom piwnym. Odwalił kawał dobrej roboty
@Typowy_Janusz_z_brzuchem Ona jest szpetna i żaden makijaż tego nie zmieni. Kupię różowemu chodakowską lub Lewandowską. Można być pięknym różowym nie zarzucając tego na złe geny. Kyrije widząc tą babkę to jakby widzieć janusza który prowadzi wideoblog na temat życia w sporcie i aktywnym udziale w startach triathlonowych. Ta kobieta jest okropna
@kajdikajdi
Kupiłem, bo zachęcił mnie zgrabnym marketingiem.
Zależy jakie masz podejście do tej książki. Najlepiej nastawić się do niej jako skondensowany zbiór technik zapamiętywania, które sam stosował przy nauce szwedzkiego oraz do egzaminu na piwnego sędziego.

Pierwsza część to takie trochę pierdzielenie dlaczego warto się uczyć, próba dojścia dlaczego mamy awersję do szkolnej nauki oraz ogólne stwierdzenie, że nikt nigdy nas nie nauczył jak zapamiętywać różne rzeczy.

Druga część to już techniki