Wpis z mikrobloga

Z takich życiowych... osiągnięć?
9 lat na wykopie. Kurna, dokładnie 30% życia. Zleciało nie wiadomo kiedy.
pamiętam...
- @fanzonun
- stary wykop
- jak wykopek trafił 4 kg arbuza, który ważył 4,5 kg
- gdy coś spadło z pergoli
- skomplikowany system luster
- jak nie było mikrobloga
- sprzedam opla
- a gdzie byli wtedy rodzice?
- Dzień, w którym padł wykop. Nie no koles przegiales naprawde. Popisales sie taka glupota ze mozna tylko zaplakac. Po pierwsze dla Twojego braku wiedzy : Chory urodzi sie tylko wtedy jesli 2 osoby beda nosicielami, po drugie jesli sie urodzi zdrowe a bedzie nosicielem to nic , dlatego ze mase ludzi moze nawet tez Ty d!
- Samowykopujący się wykop.
I pewnie byłem świadkiem wielu innych wykopowych memów, ale ciężko mi teraz sobie przypomnieć, bo już jestem stary ()

Dajcie z 9 plusów na kolejne 9 lat na wypoku.
#chwalesie czy #gorzkiezale
Soczi - Z takich życiowych... osiągnięć?
9 lat na wykopie. Kurna, dokładnie 30% życi...

źródło: comment_Jvvr8mrFck1W9EUFvulGSSfGt7SCbFlg.jpg

Pobierz
  • 326
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ejjj tego nawet nie kojarzę... Podeślij link skąd się to wzięło :O


@Soczi: To efekt gównoburzy pod poniższym filmikiem. Ktoś potem trollował, że chłopak jest lekko upośledzony i stąd taka reakcja ojca ;) Potem zrobił się z tego mem ;)
ludzik - > ejjj tego nawet nie kojarzę... Podeślij link skąd się to wzięło :O

@Soc...
  • Odpowiedz
nie pamietam tylko jak cos spadlo z pergoli, reszte mam odhaczoną.


@r4do5: z pergoli spadł jakiś robak i nie wiadomo było czym jest pergola ani co z niej spadło ;)
  • Odpowiedz
@Soczi: Pamiętam że trafiłam tutaj dzięki dyskusji pod znaleziskiem na temat oszukanych przez pobieraczka..oj było to takie długie że czytałam cały dzien. Pamiętam też słynną panne Platynę która najeżdżając na grubasów sama nim została. Nie wiem które to już moje konto ale szkoda że nawet nie znam pierwszego nicku..
  • Odpowiedz
Ja 11 lat na wykopie.... i co mam powiedzieć, pamiętam wszystkie afery, łącznie z Tą podczas której się obraziłem i usunąłem swoje pierwotne konto xD
  • Odpowiedz