Wpis z mikrobloga

Mimo że bliżej mi do 30lvl niż do 20lvl, zakochałam się jak szczeniak! Nie wierzyłam że przydarzy mi się jeszcze raz takie uczucie, ani to że spotkam kogoś takiego, w takich okolicznościach.
Czuję się jak totalna gówniara z motylkami w brzuchu, myślę o nim 24/7. Od tego można zwariować. Nawet teraz siedzę i o nim myślę () (°°
#killmeplease #zwiazki #zakochanie
  • 93
@perros_seres: Gratuluję, ale też mam dla Ciebie małą radę...
Sam przeżyłem też coś takiego: zauroczenie i miłość w podobnym do Twojego wieku. Było świetnie i byliśmy doskonale dopasowani. A jednak popełniliśmy pewien błąd. Po około 3 miesiącach dziewczyna zaczęła dosyć nachalnie poruszać pewne tematy: dzieci, małżeństwo, konkretne plany na przyszłość. I ja przyznam szczerze, że trochę zaskoczony, trochę przestraszony zacząłem kluczyć z odpowiedziami, co ona potraktowała jako wycofanie się i sama
@jasamek: te tematy zostały poruszone już na 3 randce, trzeba było ustalić imiona dzieci i gdzie zamieszkamy XD w heheszkach oczywiście, ale ostatnio szykowaliśmy się do wyjścia, niebieski ubierał buty, podniósł głowę i mówi "wiesz że mógłbym się z Tobą ożenić nawet w tym momencie?"
Jestem ostatnią osobą która zmusza/wymusza na kimś dziecko/mieszkanie/małżeństwo, nie śpieszy mi się do tego, choć niebieski zapowiedział że nie ma zamiaru mieć dziecka po 35 roku
@perros_seres: Poczucie humoru to klucz do udanego związku i udanego życia więc musi się Wam udać:)
I myślę że się rozumiemy: po prostu nie warto być zbyt nachalnym i zbyt szybkim w pewnych kwestiach bo można kogoś zrazić. Tak czy inaczej, powodzenia!