Wpis z mikrobloga

Pomoże ktoś? Gdzie dostane najtaniej teraz Xiaomi Redmi Note 4 bądz 4X ( nie patrze na wersje ponieważ pasmo B20 nie jest mi potrzebne, nie używam LTE ) koniecznie 3GB RAMu i przynajmniej 32gb pamięci wbudowanej

#xiaomi #gearbest #banggood
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andczej właśnie chce skorzystać z Twojego refa (wychodzi najtaniej) i dokupić kilka gadżetów do MiHomd (gateway, ipcam, sensor, oto) bo nie ważne... Ale pytanie ;-) Czy jest szansa, za Oni to wyślą teraz?
Nigdzie nie mogę dostać odpowiedzi ;-(
Bo już nawet nie ryzykuje pytać @GearBest_Polska
  • Odpowiedz
@KLIFord: przy takich pierdołach najtaniej pewnie wyjdzie ci to wszystko pojedynczo kupować z nowych kont z puntakmi za awatar, potwierdzenie email i zgode na spam, dostaniesz 80pkt czyli 1,6$

Czy jest szansa, za Oni to wyślą teraz?

ciężko, bo niby ktoś tam może pracować ale czy kurierzy i pośrednicy pracują to już co innego, ale raczej wszystko stoi jak u nas podczas świąt
  • Odpowiedz
@Typiczny_Janusz:

WAŻNE INFO:

Przypominam, że zbliżają się Narodowe Święta w Chinach, oficjalnie trwać będą one od 1.10. do 7.10., jako że na początku i na końcu jest weekend, a Chińczycy wyjadą z miast na prowincje do domów rodzinnych to większość świętować będzie od ~29.09. do 9.10.

Fabryki i firmy zostaną zamknięte lub ograniczą swoje działanie.

LINK
  • Odpowiedz
@Andczej @Kecq to co polecacie? Kupować teraz bo i tak jest w miarę tanio... I ustawiać się w kolejce do wysyłki? Czy poczekać do jest tygodnia i kupić, a może wtedy będzie taniej... Ale czy nie zapcha się znowu po świątecznej kolejce k będę ostatni do wysyłki?

W ogóle może jest szansa, że siedzi jeden z drugim i nadają też paczki ;-D
  • Odpowiedz
@KLIFord: teraz bo kolejka, ludzie teraz będą przez tydzień kupować i wszystko się zapcha, nawet jeśli sklepy to ogarną to potem poczty i tak się zapchają, a za chwilę zacznie się akcja 'christmas'
  • Odpowiedz
  • 0
@KLIFord nie orientuje się jak wyglądają ceny ale kupując z Chin i tak liczę się z tym że paczka może iść nawet dwa miesiące. Więc czym szybciej zamówisz tym lepiej, potem może nie być na stanie, może podrożeć, itd. Decyzja należy do ciebie, ja tylko przedstawiłem czym ja się kieruję podczas zakupów u majfriendów
  • Odpowiedz
@Andczej więc teraz kupować? I rozumiem, że będę s kolejce za tydzień do badania jako jeden z pierwszych ;-) Bardziej obawiam się, jak dodam z mihome a one będą miały jakoś dłuższy czas ;-) no nic dziękuję za radę.
  • Odpowiedz
  • 0
@KLIFord paczka pocztowa jaka by ona nie była lubi sobie poleżeć tu i ówdzie. Poza tym zaraz będą windować ceny w górę by znów je zbić trochę na święta i black Friday
  • Odpowiedz
@KLIFord: Priorityline się strasznie zapchało, ja też długo czekam, wszyscy czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale cóż jak chcesz bez VAT to trzeba poczekać, to co chce szybko to biore DHL

więc teraz kupować?

tak
  • Odpowiedz