Wpis z mikrobloga

@Pawlikowski-33: Mnie rzadko kiedy paruje jak już mam parę to nie odpisują na wiadomości. Ta mi odpisywała fajnie się gadało zwłaszcza że mieliśmy te same zainteresowania i głównie o nich rozmawialiśmy. Dzisiaj patrzę że nie mnie usunęła. Nie wiem czemu
@darosoldier: pewnie coś cumplu walnąłeś podczas rozmowy. Nie do końca wiem o co chodzi z parami i z tinderem, ale jeśli dobrze się rozmawiało to pewnie będzie to. Spokojnie, znajdziesz inną
@HaHard: Właśnie że nic nie walnąłem. Bo tematy neutralne były i odpowiadała mi szybko bez zwlekania Nie pytałem kogo tu szuka i czego itp. Wszystko szło w dobrym kierunku. A może w tym kłopot że jej niczego nie zaproponowałem. O inna będzie ciężko
Mnie rzadko kiedy paruje jak już mam parę to nie odpisują na wiadomości. Ta mi odpisywała fajnie się gadało zwłaszcza że mieliśmy te same zainteresowania i głównie o nich rozmawialiśmy.


@darosoldier: To nie wiesz, że te same bieguny się odpychają ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@darosoldier: walnij sobie jakąś fotkę ciekawą, kobiety twierdzą, że nie zwracają uwagi na wygląd. Jasne. Zwracają często bardziej niż faceci, szczególnie te atrakcyjne

A może w tym kłopot że jej niczego nie zaproponowałem.


Może, mnie się Tinder tylko z jednym kojarzy. Ale nigdy nie korzystałem. Za czasów mojej młodości @ ludzi poznawało się na czacie, albo na IRCu xD

Wszystko szło w dobrym kierunku


Nie ma co rozgrzebywać strat, żołnierzu. Zmieńcie