Wpis z mikrobloga

wciąż lepszy piknik z Popkiem niż zrobienie Liroya posłem XD


@llllllll: Może się #!$%@? od Liroya co? On zawsze był wolnościowcem i ja między innymi dzięki niemu, (bo wychowywałem się na jego muzyce) mam wolnościowe poglądy. Co by nie mówić Liroy jest na pewno lepszym politykiem niż ktokolwiek inny z PIS , PO, SLD, czy PSL. Więc naprawdę, #!$%@? się od niego, serio.
@Jah00: dobra, ale gdzie ja się #!$%@?łem do Liroya? Tzn nie będę zaprzeczał, nie przepadam za nim, ale nie o to chodzi. Mówię tylko, że to jest ten sam typ człowieka co Popek. Taka jest prawda i tyle
Spójrz na teksty piosenek Dody,


@Daqnny: Ja #!$%@? jak można w ogóle porównywać jakieś z dupy wysrane teksty popowe pisane na zlecenie do kroniki życia i wewnętrznych przemyśleń jaką jest rap.

Liroy wolnosciowcem? To dlaczego chce obowiazkowego puszczania polskiej "muzyki" w rozglosnich radiowych? xD


@saper_vodiczka: Z tych samych powodów, dla których nie wszyscy wolnościowcy są akapowcami. Po prostu ma swoje odchyły, tak jak np. Cejrowski, który chce zakazać narkotyków. Tutaj
@Jah00:

a #!$%@? jak można w ogóle porównywać jakieś z dupy wysrane teksty popowe pisane na zlecenie do kroniki życia i wewnętrznych przemyśleń jaką jest rap.


Racja, z fartem mordo. Tylko dobry przekaz.