Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
bardziej obawiam sie pierwszego pocalunku niz pierwszego seksu. kissless virgin here, od kilku miesiecy blizej mi do wizarda niz do dwudziestki. od razu mowie, nie jestem jakims spasionym 2/10 ktory szuka modelki. co to to nie. ale z kolei modelem tez nie jestem, taki typowy przecietniak, choc mam te slynne zakola xd. oczywiscie troche niesmialy i niedynamiczny, i to juz powinno tlumaczyc moj stan.
z seksem to raczej prosta sprawa - idziesz do profesjonalistki, bierzesz przed wszystkim niebieska tabletke bez recepty coby konar zaplonal i jakos to bedzie, oczywiscie slabo, ale #!$%@? przeciez tego nikomu nie rozpowie, taki charakter jej pracy xd. po paru razach czlek zalapie o co mniej wiecej w tym chodzi i w ewentualnej przyszlosci bedzie lepiej. a calowanie? dziwki przeciez sie nie caluje, tzn. sa tacy agenci co to robia, ale malo ktora na to pozwala i poza tym balbym sie cos zlapac, bo w przeciwienstwie do seksu caluje sie bez zabezpieczenia.
nie chcialbym pierwszych seksow przed pierwszym calowaniem, ale nie za bardzo widze inna mozliwosc. na 99,9% normalna loszka i seks/pocalunki z nia odpada, bo skoro przez tyle lat sie nie wydarzylo to dlaczego nagle teraz by mialo sie wydarzyc? zreszta wszyscy wiedza co loszki sadza o starszych prawikach. mozna sie zapierac przed ze sie nim nie jest (ja nawet dziewicy bym sie juz nie przyznal, za stary jestem na bycie prawikiem, poza tym dziewica w tych czasach trafia sie najpozniej na poczatku liceum xd) ale jak idzie co do czego to kazda ktora choc raz uprawiala seks sie kapnie ze temat znam jedynie z redtube. z calowaniem tak samo, przeciez to na bank da sie wyczuc. za bardzo obawialbym sie tego wszystkiego, nie tyle porazki, co ostracyzmu spolecznego. znam sprzed paru lat przypadek goscia z okolicy, ktory przyznal sie loszce z ktora byl juz blisko do bycia prawikiem na 24 lvlu i zostal wysmiany, a potem cala okolica sie dowiedziala i byl spalony u innych dziewczyn zanim z nimi cokolwiek zaczal. chyba dalej jest prawikiem, bo juz mu calkiem #!$%@?. a ta laska i jej kolezanki to nie byly zadne karyny, a fajne i sympatyczne loszki po dobrych studiach z dobra praca. poza tym nawet jakbym sie nie przyznawal i loszka by jeszcze nie wyczula, to szybko dowiedzialaby sie od jakiegos wspolnego znajomego ze nikt mnie nigdy z dziewczyna nie widzial i wtedy tak czy inaczej wyszedlbym na creepa.
ehh, jakbym mogl cofnac czas o 10 lat w zamian za mozliwosc zycia tylko do czterdziestki/piecdziesiatki, nie zastanawialbym sie ani chwili...
#tfwnogf #seks #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: pocałunek jest akurat w tym momencie prosty - jedyne, co trzeba wiedzieć to gdzie ręce "wsadzić". Jedną ręką możesz objąć w pasie, drugą na plecach ew. gdzieś z tyłu głowy delikatnie ją dotykać.
Masz jeszcze jakiś problem ze sobą.
Idź z tym problemem do psychologa, zapisz się na kurs tańca albo jakieś kursy mowy publicznej.
chytrychytruseq12345: @AnonimoweMirkoWyznania: gdybys cofnal czas, to popelnilbys te same bledy. Tak jak kazdy.
@holden_caulfield: @Zjem_Ci_nos: co niby pomoze mu psycholog poza #!$%@? w stylu ze jego problem to nie problem i inni maja gorzej?
@tomek001: czyli roksanka lepsza ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kwasnydeszcz: niby dziewice sa wszedzie? Ja w swoim zyciu poznalem wiele rozowych a znalem tylko dwie ladne (nie jakies modelki,