Wpis z mikrobloga

smutno mi strasznie, studia skończone, za robotą się rozglądam, minimalne oszczędności mam i siedze sobie w rodzinnym domu na dupie czasem tylko coś pomagam. Mój dzień to późna pobudka, coś pomogę koło domu, a potem to do 2-3 w nocy komputer. Przykro się robi kiedy sąsiedzi, rodzeństwo wszyscy wkoło sobie super radzą a ja jako jedyny #przegryw i pośmiewisko, nie chce mi się juz żyć w takiej rzeczywistości
#gorzkiezale #stulejacontent
  • 3
@GwiazdaKirgistanu: dobra masz świetną, sprawdzoną radę jak rozwiązać swoje problemy, u Ciebie to przede wszystkim praca. A więc mówisz sobie głośno co jest Twoim problemem i zadajesz sobie pytanie - CO DO TEJ PORY ZROBIŁEŚ ABY GO ROZWIĄZAĆ?

Czyli np składaj podania do wszystkich możliwych firm gdzie mógłbyś pracować w zawodzie (chyba że niekoniecznie chcesz) chodź na rozmowy kwalifikacyjne - potem sobie powtarzaj, że to właśnie zrobiłeś i myśl o następnym
@GwiazdaKirgistanu: Nie daj sobie wmówić, że to twoja wina. Taki już po prostu jesteś, a i świat nie jest bez winy. Żyj sobie spokojnie, browarek, komputerek. Ciesz się tym wszystkim trutniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo co byś wolał? #!$%@?ć za 2k na magazynie, albo co jakiś czas zdychać ze stresu w korpo? Tego chcesz?