Wpis z mikrobloga

Co mam zrobić, jak chce pojeździć po rowerze, ale przepisy drogowe to dla mnie jakas abstrakcja( ͡° ʖ̯ ͡°)? Mieszkam w centrum jednego z większych miast w tym kraju i nie mam żadnej ścieżki blisko domu, a nie wyobrażam sobie jeździć po głównej drodze..
Czy dla przechodniow jest to bardzo denerwujące jak ktoś jeździ rowerem po chodniku? (pomijam kwestie mandatu)
#przepisy #rower
  • 17
@kocimietka0: kursy na prawo jazdy są po to by upewnić się że tobą stali będzie prowadzona przez w miarę kompetentną osobę, przynajmniej przez parę lat. Ty tony nie ważysz ani tym bardziej Twój rower. Natomiast zapewniam Cię że są niezwykle proste, wpisz w google Prawo o ruchu drogowym i czytaj. Język wydaje się tylko z początku zawiły, ale tak naprawdę jest milion razy czytelniejszy od przeciętnego urzędniczego pisma.

Możesz sobie też
@kocimietka0

Czy dla przechodniow jest to bardzo denerwujące jak ktoś jeździ rowerem po chodniku?

Różni ludzie różnie reagują. Mnie osobiście to nie #!$%@? i mi nie przeszkadza, ale zawsze mówię, że jeśli wpadnie na mnie rowerzysta gdy będę szedł po chodniku to nie odpuszczę, choćbym tylko został zadrapany.