Wpis z mikrobloga

Nie należy im się to zwycięstwo ani trochę.

@patrykmajster: Ależ pełna zgoda.

Za takie #!$%@? jakie odstawili to i 1 punkt byłby zbyt hojny.

Wiem, że nie powinienem tak myśleć o moim ukochanym klubie, ale liczę już powoli na srogi #!$%@? od Romy
  • Odpowiedz
Czemu sądzisz, że Ancelotti to zły pomysł?


@Jednobrewy: a pamiętasz jego grę ligową z Milanem czy jesteś za młody, żeby to pamiętać?

Mimo mocnej ławki, wiecznie te same nazwiska, granie "choinką" do porzygu, zero dopasowania taktycznego i kompletny brak koncentracji na meczach z dołem tabeli, przez co Scudetto wygrał z Milanem ledwie
  • Odpowiedz
Ja tego meczu to chyba nie odpalę. Kiepsko to widzę.


@patrykmajster: a ja odpalę.
Oglądałem przez te wszystkie lata posuchy istne kopanie się po czole to i ten mecz zniosę xD

A co do Ancelottiego to właśnie mam ambiwalentne odczucia.
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: A nie dwa razy scudetto? Ma wady, nie da się ukryć, ale nie widzę innej sensownej opcji. Pewnie, wolałbym jakiegoś charyzmatycznego lidera, który wyciśnie z młodych to co najlepsze, ale tacy są pozajmowani. Czekać nie wiadomo ile aż Montella zawali sezon też nie ma sensu. Sytuacja patowa nieco, ale jednak postawiłbym na Ancelottiego mimo wszystko.
  • Odpowiedz
A nie dwa razy scudetto?


@Jednobrewy: Nie, raz. W sezonie 03/04.

Jak będzie srogi #!$%@? od Romy to i Ancelottiemu dałbym szansę, pewnie. Tylko przestrzegam młodszych stażem fanów, że Carlo nigdy nie umiał motywować się na samo Serie A.

A liga to w tym sezonie priorytet, bo bez niej nie ma LM, a bez LM ciężko będzie panom Li dopiąć budżet.
  • Odpowiedz