Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki trzymajcie kciuki, dziś zaczynam terapię z desmoksanem. Palę od ok 11 lat, ale kiedyś trzeba przestać... I chyba nadszedł ten dzień. Póki co luźno, bo przez pierwsze 5 dni jeszcze mogę palić, zobaczymy jak będzie w poniedziałek. Przyjąłem przed chwilą pierwszą tabletkę.
Do kurujących się desmoksanem - skuteczne to? Serio nie będzie mi się chciało palić? Bo z tego co pamiętam przy poprzednich próbach aż mnie skręcało i z czasem w końcu ulegałem. Czas pochować złe nawyki ;)
Pobierz
źródło: comment_AdBRuvOWqXYM5v4EOESyw59DWtl1aLX0.jpg
  • 24
Działa, pierwsze ~3-5 dni będzie Cię mocno kusiło i musisz się przemęczyć. Następnie jest już lżej, ale w drugim tygodniu znów naszły mnie ciągoty. To krytyczny moment, w którym nie można zapalić. Pod koniec trzeciego tygodnia zapominałem już brać tabletek i brałem 1-2 dziennie.

Palenie rzucasz w mało stresowym momencie swego życia. Jeśli jesteś pod napięciem, to najprawdopodobniej sięgniesz po papierosa podczas kuracji.
@basi46: Szykuj się, że może cię mdlić i osłabiony apetyt przez pierwsze dni ale do tygodnia wszystko się unormuje. No i sny, mnie się śniły strasznie dziwne rzeczy. Desmo na pewno jest pomocny, ale jeśli nie masz silnej motywacji to łatwo o powrót do nałogu. Powodzenia!