Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki trzymajcie kciuki, dziś zaczynam terapię z desmoksanem. Palę od ok 11 lat, ale kiedyś trzeba przestać... I chyba nadszedł ten dzień. Póki co luźno, bo przez pierwsze 5 dni jeszcze mogę palić, zobaczymy jak będzie w poniedziałek. Przyjąłem przed chwilą pierwszą tabletkę.
Do kurujących się desmoksanem - skuteczne to? Serio nie będzie mi się chciało palić? Bo z tego co pamiętam przy poprzednich próbach aż mnie skręcało i z czasem w końcu ulegałem. Czas pochować złe nawyki ;)
Pobierz
źródło: comment_AdBRuvOWqXYM5v4EOESyw59DWtl1aLX0.jpg
  • 24
@Chmielciu: czytałem, jakieś 4 lata temu, ale jakoś mnie nie przekonał ten ebook.

@Czaki_Cie_Zje @scorpion91: Całkowicie likwiduje głód nikotynowy, czy go poprostu osłabia?
Póki co zjadłem 2 pixy i jakoś specjalnie nie odczuwam różnicy, bo paliłem też w między czasie, teraz spróbuję nie palić do obiadu, bo po jedzonku to trzeba będzie zajarać. Mam taki plan, żeby narazie ograniczyć palenie do tych kluczowych momentów jak po jedzeniu, czy podczas stawiania
@basi46: Mi zlikwidowało całkowicie głód, tak jak wspomniałem mam czasem dziwną chęć zapalenia po alkoholu ale tylko jak pije z kimś kto pali. Ja miałem może trochę łatwiej bo w momencie rozpoczęcia kuracji paliłem niewiele (do kilku papierosów dziennie), myślę że tak łatwo by nie było jakbym w dalszym ciągu spalał paczkę albo i więcej. Piątego dnia zapaliłem jednego papierosa a i już czułem, że robię to bardziej z przyzwyczajenia niż
@basi46 nic z tego nie będzie bo za dużo filozofii do tego dokladasz. A to po jedzonku, a to po sranku... Chcesz rzucić to rzucasz teraz i #!$%@?. Tabletki jak mają Ci psychicznie jakoś pomóc to je bierz ale nie palić powinieneś od teraz, od już.
Ograniczanie #!$%@? daje uwierz mi. To trzeba #!$%@? na momencie. Kup sobie elektryka.
@basi46: Rzucałem z desmoksanem 2 razy. Przez pierwsze 2-3 dni nie czułem nic, dopiero później przestawały smakować. Czułem przy paleniu jakby metaliczny posmak, przeszkadzał do tego stopnia, że potrafiłem wypalić 1/3-1/2 fajka i mi się odechciewało. Głód był znacznie mniejszy niż jak bym w ogóle nic nie brał (też próbowałem). Pierwszym razem poległem na "tylko jednego zapale", teraz już wiem, że to tak nie działa i nie palę juz 1,5 roku
@basi46: mi się chce palić, ale przez pierwsze 5 dni kuracji można (albo zaleca się) jeszcze popalać. Ja w ten sposób robiłem, i jedno co mogę powiedzieć - skutecznie zmienia smak papierosa, psuje cały ten obrząd. I od tamtej pory nie pale, choć jak sobie wyobrażam przed desmoksanowego fajka to mam ochotę. ( ͡º ͜ʖ͡º) ale wiem ze to jyz nie to samo.
@basi46 powodzenia! :)
Ja 2 dni temu zdecydowałem się na hipnozę, bo reszta metod zawiodła. Nie palę, ale fajki były tak mocno zakorzenione w moich schematach działania, że czuję się dziwnie nie mając fajki w określonych sytuacjach :P
Musimy być dzielni ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@basi46 to jak uzaleznienie od heroiny zastapic amfetamina. Glupota, ale powodzenia. Najlepiej rzuca sie na sucho. Allen Car - jak rzucic palenie. Palilem 9lat od 14r zycia, i ksiazka mi finalnie pomogla, goraco polecam