Wpis z mikrobloga

Nie no, #!$%@? się. Poszedłem na rozmowę o pracę, 5! osób. Dyrektor, kierownik, zastępca, jakaś od hr i ktoś tam jeszcze. Gigantyczne biuro, godzina gadania, milion pytań. I uwaga, pytają o zarobki! Mówię, że 2500, a babeczka zrobiła dziwną minę. I teraz się dowiedziałem, (aplikowalem na młodszego ekonomiste) że ekonomista na wyższym stanowisku niż ja, ma 1800!!!. Pozdrawiam tauron. Serio? W Krakowie?! Przecież to nawet nie było śmieszne. W KFC dam cv, zacznę jutro pracować o będę miał więcej.

#tauron #pracbaza #heheszki #wynagrodzenia
  • 98
  • Odpowiedz
  • 0
@DafMat to teraz Cie chyba zabije. Pracuje u prywaciarza, umowa o prace, praca na warsztacie i czasem delegacje, a tam czasem taplam sie w gownie. Mam 2500 na reke + jakies 1500 premii co miesiac na reke ;)
  • Odpowiedz
@DafMat: To ja na pół etatu zarabiałam sporo więcej. Niestety póki ludzie będą brać co popadnie (w wielu przypadkach wynika to zapewne z potrzeby posiadania jakiejkolwiek pracy), takie stawki będą obowiązywać. Najważniejsze moim zdaniem jest ujawnianie widełek przed spotkaniem, dzięki czemu obie strony uniknęłyby marnowania nawzajem swojego czasu.
  • Odpowiedz
@03lve37912: raczej to w pysk mozna dostac za wyzywanie od klamcow. Po co mialbym klamac? Idz na rozmowe to zobaczysz. Znajomy pracuje w innym dzoale, chcesz pasek z wynagrodzenia?
  • Odpowiedz
@speekie1989: Ale znajdzie na spokojnie za tyle. Podziękować Januszom za groszowe stawki i tyle. Po 3 miechach miałbym tam 4k brutto i do wyboru UOP czy zlecenie i opłacone zaoczne (4k semestr).
Dzisiaj np. realnej pracy miałem z 15 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DafMat: Moja siostra pracuje w tauronie. Dobrze, że nie wziąłeś tej pracy, ona jest tam jak niewolnik - mnóstwo bezpłatnych nadgodzin i nawet na urlopie czy chorobowym siedzi i zdalnie w komputerku klepie :) Pensja też po 6 latach marna, ale głupia to niech siedzi ;) jak tacy ludzie jak moja siostra będą się dawali tak wykorzystywać to niestety będą szukali więcej lemingów
  • Odpowiedz
@DafMat: O #!$%@? też Kraków, też młodszy ktośtam, tylko inna branża i tekst, że 2500 to majo ludzie z wieloletnim doświadczeniem na tym stanowisku (a to było ewidentne kłamstwo btw). Że co #!$%@?.
  • Odpowiedz
@DafMat: pracuję w w firmie która świadczy Tauronowi usługi callcenter (zarówno infolinia jak i sprzedaż), ostatnio byłam na zastępstwie w gliwickim Tauronie za jednego ichniego pracownika na L4, który robił dokładnie to samo co ja w tamtej firmie. Nieskromnie powiem, że okazało się, że zarabiam więcej od tych zatrudnionych przez tauron (ok 500zł netto więcej), bo moja firma raczy płacić za nadgodziny, a oni faktycznie jak coś się wali (a
  • Odpowiedz
A rozmowa z jakimś ostrym kierownikiem, jakieś testy, z 40 parę minut to trwało xD


@MatexN: inna branża i zapewne jest to nieadekwatne, ale z tego co zauważyłem im na lepiej płatne stanowisko się ubiegam tym bardziej rekrutacje przypominają pogawędkę o niczym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz