Wpis z mikrobloga

@uhu8: Co więcej ta pensje z roku na rok rośnie. Pamiętam jeszcze w grudniu była ta reklama z 3600zł. Też uważam skoro Lidl potrafi płacić prawie 3k na rękę + bony żywieniowe + pakiet medyczny + UOP ludziom którzy no nie oszukujmy się nie mają jakiś super umiejętności, nie znają nawet angielskiego, często nie ogarniają komputera poza facebookiem to dlaczego ludzie którzy coś potrafią (nie muszą być specjalistami czy programistami)
  • Odpowiedz
W lidlu na kasie nikt nie zarabia 3600 to jest tylko podpucha byś złożył cv


@memory: To jest brutto kolego.

I tak, zarabiają, nie ma w tym żadnej podpuchy.
  • Odpowiedz
@margarete92: Pisanie otwarcie, że chorowanie potwierdzone zwolnieniem od lekarza wyklucza premię wydaje mi sie, że legalne nie jest... Praktyka, praktyką, ale come on.
Po drugie, o co chodzi z tymi 30 latami? Na co ta granica? Przecież "grafikiem" można zostać w każdym wieku. Nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@margarete92: Myślę, że to ogłoszenie ma sens. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grafikowi siadałoby na psychikę "poproszę większe logo" i "mnie się podoba comic sans, proszę użyć tego fonta", jak to zwykle przy tego typu zamówieniach bywa. A komuś, kto tylko umie obsłużyć program i koło grafiki nawet nie leżał, nie trzeba będzie dopłacać za szkodliwe warunki pracy.
  • Odpowiedz
@margarete92 szuka osoby bez kwalifikacji, z umiejętnościami, które posiada wiele dzieciaków z gimbazy / licbazy. Moim zdaniem fajna oferta dla kogoś dopiero wchodzącego na rynek pracy, zwłaszcza, jeżeli to mniejsza miejscowość.

Ps. Wielki plus za podanie stawki w ogłoszeniu.
  • Odpowiedz
@hard1: jak widzę już w ogłoszeniu o prace informacje o L4 to przypomina mi się januszostwo u którego kiedyś pracowałam. Byłam chora, miałam mocna goraczke i poszłam na L4. Ale nie chciałam długo na nie iść żeby pracodawcy nie robić kłopotu. Wiec poszłam na 3 dni tylko. Po powrocie dostałam o------l i tekst, ze powinnam być wdzięczna ze nie dostałam wypowiedzenia ^^ czuc mi z tego ogłoszenia takimi na kilometr
  • Odpowiedz
@margarete92: Nie jestem na 100% pewien czy to oni, może to zbieg okoliczności, ale sporo by się zgadzało. Gdy się tam zatrudniałem to też szukali osoby niedoświadczonej, praktycznie bez kwalifikacji, do przyuczenia na Corelu i wtedy jeszcze Photoshopie. Kalendarze, ulotki i obróbka zdjęć (mnie się trafiło głównie to ostatnie). Stawka na okresie próbnym była śmieszna, ale liczyłem, że jak już się podszkoliłem, robię bardziej zaawansowane rzeczy i do tego mnie
  • Odpowiedz
Po drugie, o co chodzi z tymi 30 latami? Na co ta granica?


@FrasierCrane: Młodego predzej wycisna, poza tym jest wiele programów dla pracobiorców z uni dla młodych do 30roku zycia i mysle ze na tym koniku cwaniaki jada. Dofinansowanie stanowiska pracy dla młodego.
  • Odpowiedz
@daedalus_pl: Aaahahahaha to ja w takiej samej pracowałam. Dosłownie tak samo mnie traktowali i to ogłoszenie właśnie z nimi mi się skojarzyło. Dlatego śmieje się ze Janusze. Mija na J spod Warszawy, z Piaseczna dokładnie :)
  • Odpowiedz
@margarete92: to oferta prostej pracy którą ktoś z podstawami obsługi programów graficznych z tutoriali z neta w 10 h ogarnie i stawka minimalna za taką pracę biurową jest spoko. Nie tworzycie dzieł sztuki, nie tworzycie billboardów dla Mercedesa, projektujecie kubki i długopisy xD nie musisz brać, ja tam szanuję za jasno przedstawione warunki.
Ale wiem że każdy by tu chciał 3k netto za pierdzenie w stołek bo skończył marketing xD
  • Odpowiedz