Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ZercaMirkoslaw: większość dzieci jest mocno chuda. widać to szczególnie na etapie przedszkolnym. dziewczynka na zdjęciu jest już utyta. Z tego co zaobserwowałem, to jeszcze chłopcy radzą sobie z lekką otyłością w czasie dorastania. Ale to już dowód anegdotyczny.
@sujka: Tutaj jeszcze ciężko powiedzieć, ja sam za małego gówniaka byłem pulchniutki i w ogóle cherubinek, ale już tak odkąd zacząłem chodzić do szkoły to względnie szybko nabrałem prawidłowej wagi. Przy czym wcale nie jadłem mniej, chociaż na pewno miałem więcej ruchu.

Tutaj jeszcze bez paniki, chociaż faktycznie patrząc na matkę trochę to jest niepokojące.
@Lavie: @ZercaMirkoslaw: nie lubię czepiać się wyglądu ludzi, ale jak jakiś paśnik dodaje do tego ideologię typu "Beauty Comes In All Shapes And Sizes" nie biorąc pod uwagę czynników zdrowotnych to zasługuje na krytykę:
https://www.instagram.com/allisonkimmey/

U dziewczynki już nie widać gdzie się zaczyna przedramię, bebech ma wypięty bardziej niż mama, a obwód uda ma jak dorosły facet. Z resztą, macie inne zdjęcie - wykapana mamusia, a wydaje mi się, że
sing - @Lavie: @ZercaMirkoslaw: nie lubię czepiać się wyglądu ludzi, ale jak jakiś pa...

źródło: comment_auDhjLqfOtRtmmpwbXC2Ke6yXOOaLM3r.jpg

Pobierz