Wpis z mikrobloga

@haes82: również nie rozumiem tego strzału z dupy, zarówno od OPa, jak i autora picrelu. Kościół to plaża czy Złote Tarasy, gdzie paradujesz w różnych kreacjach? Chyba idziesz się tam pomodlić, podziękować Bogu, a nie pokazywać jaki/jaka nie jesteś #!$%@?.
  • Odpowiedz
no i gratulacje za plusa za Nobla z informatyki dla zakonnicy xD


@tajemniczygosc: no faktycznie, chodziło o doktorat z informatyki dla pierwszej kobiety. Nie zmienia to faktu że wiara nie zahamowała (jak twierdzisz) jej nauki. Poza tym będę wredny pomodlę się za Ciebie dzisiaj jutro mi napisz czy jakiś pryszcz Ci z tego powodu wyskoczył albo jakieś zmiany były skoro twierdzisz że szkodzi.
B.....0 - > no i gratulacje za plusa za Nobla z informatyki dla zakonnicy xD

@taje...

źródło: comment_HMR5m5mFFnZYM0BVDPiBGKuZfcRu9GaX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
a pewnie jeśli chodzi o meczety i zdejmowanie butów to nikt nie marudzi, bo przecież należy szanować inne wyznania, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Queltas: A kto powiedział, że chorych i starych ktoś podda eutanazji wbrew ich woli? Jak ktoś chce zakończyć swój żywot to powinien mieć do tego prawo, by odejść z godnością, a ludzie wierzący na siłę utrudniają. Co do odbijania piłeczki to raczej tylko w kwestii aborcji możecie, inne kwestie nie są tak niejednoznaczne. Nie każdy ateista jest za aborcją, sama jestem przeciwna. Retoryka "ateiści to chcą dzieci zabijać" jest bardzo
  • Odpowiedz
@haes82: serio nikt nie wspomni o tym że wszystkie te zakazy dotyczą tylko i wyłącznie kobiet? XD ani słowa o krótkich spodenkach ani nic, bo przecież facet wie, tylko te glupie #!$%@? trzeba krótko trzymać jak dwa tysiące lat temu. Co za #sekta
  • Odpowiedz
@haes82 zauważyłem, że ateisci czepiają się tylko chrześcijaństwa. Kolejna sprawa jest to czy masz więcej niż 12 lat? Bo ludzie dorosli nie przepychaja się na płaszczyźnie wiary
  • Odpowiedz
@haes82: Ubiór jest oznaką szacunku dla miejsca i ludzi z którymi mam się spotkać. Jak idziesz na jakieś przyjęcie, to strój plażowy i plastikowe klapki nie za bardzo pasują, i to rozumieją ludzie kulturalni. Na poważne spotkania też ubieramy się elegancko. Kościół to miejsce święte a spotkanie z Bogiem też wymaga okazania szacunku także poprzez sposób ubierania.
  • Odpowiedz
@JohnTitor: Nie twierdzę, że wszyscy ateiści chcą dzieci zabijać, przepraszam jeśli tak to zabrzmiało. "Kto nie z nami to na pewno przeciwko nam" krzywdzi Kościół w tym przypadku, ale nie po to chyba dyskutujemy, żeby się nawzajem obrażać.

Mój post nie miał na celu zaatakowania Ciebie, tylko pokazania, że istnieje tyle "prawd" i poglądów co ludzi. Ty uważasz, że ludzie religijni ślepo coś przyjmują, ale nie bierzesz pod uwagę, że to nie jest prawda. (wykluczasz u takich ludzi samodzielne myślenie).

Nie raz siedziałem nad tematem aborcji i całym sercem jestem przeciwko niemu. Dla mnie płód ludzki jest człowiekiem i będę tak twierdził niezależnie od ilości komentarzy nazywający go "zlepkiem komórek" itp. To jest rozwijający się człowiek, w żadnym etapie rozwoju nie może on sobie stwierdzić: "A nie kurde, będę jednak hipopotamem, bo nie jestem
  • Odpowiedz
@Queltas: To w kwestii aborcji nie bardzo mamy o czym dyskutować. Jednakże jeśli chodzi o eutanazję, księża z ambony powinni uczyć, że to grzech, że Chrześcijanie nie mogą, ale nie powinni nakłaniać do prawnego zakazu, zaś rządzący nie powinni się kierować naukami Kościoła, bo to jawne ograniczanie wolności osób o innym wyznaniu czy ateistów i ich prawa do decydowania o swoim własnym losie.
  • Odpowiedz
@viktorPL:

napisałbym, że żadne inne wierzenia i religie nie wpływają na mnie w bezpośredni sposób tak jak robi to katolicyzm, a poza tym nie mam po prostu z nimi kontaktu, wiec ciężko żebym czepiał i przejmował się np. plemieniem kanibali z wysp kokosowych wierzących w zżeranie ludzi żywcem.
  • Odpowiedz