Wpis z mikrobloga

  • 3
@TurboDynamo ja widzę to tak, że młodzież straciła godność samego siebie, nie wie czym ona jest i dlatego niemalże piktogramy jako wskazanie co i jak należy
  • Odpowiedz
@simperium: @kobiaszu: @JanuszAndrzejNowak:

Powtórzę swoją wypowiedź sprzed kilku dni: Zamknąłbym mordę i siedział cicho, mnóstwo ludzi wierzy w różne rzeczy (czarne koty, horoskopy, koniec świata za 3 dni) i niech tam sobie wierzą, co mi do tego, ale wpływ tego, że tak wielu ludzi wierzy w te religijne banialuki ma na nasze codzienne życie tak wielki wpływ, że zamknąć mordy nie umiem.
  • Odpowiedz
tak wielu ludzi wierzy w te religijne banialuki ma na nasze codzienne życie tak wielki wpływ, że zamknąć mordy nie umiem.

@haes82: Ta wypowiedź zakrawa o aksjomat (coś w stylu "jestem jaki jestem").

A czy wiara ma wpływ na życie? Oczywiście. I potwierdza to mnóstwo badań medycznych, patrz: dobra postawa psychologiczna daje znacznie większe szanse na szybkie wyzdrowienie.

Ktoś jest wierzącym chrześcijaninem. Wiara nadaje mu sens życia. Chrześcijaństwo z założenia to
  • Odpowiedz
@haes82 nie wiem w czym beka, takie mają zasady i to ich sprawa. Dla mnie mogą chcieć żeby ludzie przychodzili nawet w czajnikach na głowach, póki nie narzucają tego mi wola owieczek które się decydują.
  • Odpowiedz