Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sprawa jest. Z góry proszę o nie ocenianie, a pomoc.
Szukałem pracy, napisałem w CV szkoły do których uczęszczałem, jednak ze względu na życiowy wiraż nie ukończyłem szkoły średniej. Potem, trzeba było pracować, i nie było kiedy robić szkoły w weeekendy, przez pracę. Przeszedłem rozmowę, pracodawca mnie zatrudnia, mam doświadczenie, wiem, że będę w tym dobry. Jednak pod presją wypełniania formularzy przy kierowniku napisałem że mam średnie, co jest kłamstwem. Pracodawca chce świadectwo pracy i szkoły. Pracy posiadam. Dzisiaj idę pierwszy raz. Co mam zrobić? Wiem, #!$%@?łem. Długo nikt się do mnie nie odzywał i byłem już bardzo zdesperowany. Zaczynało mi brakować pieniędzy na życie.
#pomocy #kiciochpyta #praca #sebix

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KwasneJablko: ja nawet nie wiem gdzie sa moje swiadectwa, zostaly gdzies pewnie w domu rodzinnym albo w ogole zaginely, teraz pracuje w trzeciej powaznej firmie i tylko raz kiedys ktos mnie poprosil o swiadectwa i po prostu powiedzialem, ze jak je znajde to przywioze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz