Wpis z mikrobloga

@NeonowyDemon: niestety, lecimy po ryczałcie, a poza tym nie zostało przewidziane, cała firma nie dostała to jak ja ci dam? Od ust sobie odbieram zębyście wypłatę wzięli- postaraj się- nie odchgodź dam xci 200 zł = vat, n ic wincyj, weź zobacz co się z firmą dzieje, weź zerrzozum, co ja ja mogę no co ja mogę? Wiem że moja firma albo ja przydzielam podwyżki- ale co ja mogę? No
  • Odpowiedz
@MamLuszczyce: bo ja nie szantażuje to słaba opcja. Na podwyżkę w 110% zasłużyłam i mam na to dużo dowodów i argumentów ale właśnie to jest januszpol i tego się boję :/ a pracy nie zmienię bobra jest jak marzenie (oprócz obecnej wyplaty)
  • Odpowiedz
@MamLuszczyce: Nie zgadzam sie. Oczywiscie nie jest to standardem ale mozna po nia isc i ja dostac. Z reszta teraz mamy rynek pracownika wiec wiesz... szanse sa wieksze niz kiedys ze sie uda. Poza tym napewno jest jakis budzet przydzielony na dane stanowisko i w nim moze sie przelozony poruszac. Przynajmniej tak powinno byc :D
  • Odpowiedz
@NeonowyDemon: nie da. bo jesteś kobietą i już się emocjonalnie związałaś z robotą- jak tak piszesz- sam bym ci nie dał. A jak będziesz chciała odejść to milion fajniejszych na twoje miejsce i wgl nie jesteś nie zastąpiona- TYLE.
Witamy w rzeczywistości :>
  • Odpowiedz