Wpis z mikrobloga

Dlaczego dziewczynie łatwiej jest znaleźć drugą połówkę? Już tłumaczę.
Powiedzmy, że masz 19 lat, małą oponkę na brzuchu i nie uprawiasz żadnego sportu ani nie masz żadnych zainteresowań więc co robisz? Zakładasz konto na portalu randkowym (konto premium zwykle dostajesz z miejsca albo jakieś vipowskie funkcje) wrzucasz z dwa zdjęcia (nie muszą być dobrej jakości tylko zrobione na odpieprz się) a już po dobie będziesz miała zasyp wiadomościami mimo, że nie jesteś kimś wartościowym. Po wybraniu odpowiedniego partnera piszesz, że chcesz się spotkać i co najlepsze nic nie musisz już robić. To facet zajmie się organizacją spotkania tak, żebyś się nie nudziła, zapłaci za Ciebie w restauracji i jeszcze będzie pajacował, żebyś się z niego śmiała a jak nie będzie chciał pajacować to wracasz na portal randkowy i się umawiasz z innym i możesz sobie żerować tak długo jak tylko będziesz chciała. Taka dziewczyna nigdy nie będzie chciała być z wartościowym facetem bo po co ma się starać skoro wystarczy, że zakręci tyłkiem i przybiegnie do niej pół osiedla?

Jednak jeżeli mi nie wierzysz a jesteś dziewczyną to możesz założyć konto na portalu randkowym i przekonać się na własnej skórze czy ten stulejman alh3 kłamie czy też piszę prawdę tak bolesną, że aż przyprawia mnie o ból vaginy.
#tfwnogf #stulejacontent #przegryw #rozowepaski #randkujzwykopem #badoo #tinder
a.....3 - Dlaczego dziewczynie łatwiej jest znaleźć drugą połówkę? Już tłumaczę.
Pow...

źródło: comment_mufwxWX1MRWkWxIkmmnNe9Vp9fDQKm6k.jpg

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
atencja od stulejmanów na portalach randkowych to nie to samo co związek z kimś fajnym i wartościowym.

Taka dziewczyna nigdy nie będzie chciała być z wartościowym facetem bo po co ma się starać skoro wystarczy, że zakręci tyłkiem i przybiegnie do niej pół osiedla?


@alh3: współczuję ci. musisz mieć smutne życie skoro tak myślisz.
  • Odpowiedz
@sujka:
Jesteś dziewczyną i nie umiesz czytać ze zrozumieniem dlatego odpowiem na Twój bezwartościowy komentarz


Jednak jeżeli mi nie wierzysz a jesteś dziewczyną to możesz założyć konto na portalu randkowym i przekonać się na własnej skórze czy ten stulejman alh3 kłamie czy też piszę prawdę tak bolesną, że aż przyprawia mnie o ból vaginy.
  • Odpowiedz
skoro umawiają się z takimi ludźmi to znaczy, że nie szukają nikogo wartościowego bo wbrew pozorom bardzo łatwo rozpoznać takiego faceta


@alh3: XDDD

niech zgadnę. ten wartościowy to taki, który nigdy nie miał dziewczyny, bo kobiety lecą tylko na dynamicznych alfa? ale jak już pozna tą jedyną wyjątkową to odda jej całe swoje serce? w wolnych chwilach ten nasz special snowflake siedzi na portalu wykop peel i wrzuca mizoginistyczne treści zamiast
  • Odpowiedz
@alh3: szybka analiza - przegryw, niecale 20 lat, brak pewnosci siebie zeby wyrwac dziewczyne, co z iloscia hormonow w tym wieku prowadzi do frustracji i wylewaniu zalow na mirko. mysli ze jest wartosciowym czlowiekiem w przeciwienstwie do 'stada', co potwierdza teorie o braku pewnosci siebie + moze oznaczac ze introwertyk motzno. (daj znac czy trafilem czy nie :D )

spoko, dorosniesz troche, predzej czy pozniej znajdziesz sobie jakas dziewczyne i tez
  • Odpowiedz
i na pewno miałaś chłopaka poza tym nie musiałaś walczyć ze swoim #!$%@? bo jesteś po prostu akceptowana za to, że masz vagine


@alh3: kurczę, faktycznie. mam cipkę i dlatego wygrywam w życie. dziękuję za uświadomienie mi tej oczywistej zależności.
  • Odpowiedz
@wiewior_s:

spoko, dorosniesz troche, predzej czy pozniej znajdziesz sobie jakas dziewczyne i tez pouklada Ci sie troche w glowie ;)


nie dzięki nie chce być tym facetem zastępczym dlatego później nie będę akceptował żadnego różowego bo po co skoro sam świetnie będę sobie radził
  • Odpowiedz
@alh3:
Krok 7: idziesz z tym facetem do łóżka
Krok 8: facet przestaje się odzywać
No faktycznie, dziewczyny mają w #!$%@? łatwo znaleźć związek XD

Błąd w twoim myśleniu polega na tym że ograniczasz się jedynie do własnej perspektywy, to że ty wziąłbyś pierwszą lepszą dziewczyną, nawet grubą i obsraną to nie znaczy to że wszyscy mężczyźni tak myślą.
Spojler

  • Odpowiedz
@JanPapejTrzeci:
nie musi iść z nim do łóżka bo to różowy decyduje z kim śpi a z kim nie.

Błąd w twoim myśleniu polega na tym że ograniczasz się jedynie do własnej perspektywy, to że ty wziąłbyś pierwszą lepszą dziewczyną, nawet grubą i obsraną to nie znaczy to że wszyscy mężczyźni tak myślą.


gdzie ja napisałem, że wziąłbym pierwszą lepszą? To dziewczyny biorą pierwszego lepszego faceta z brzegu i sobie z
  • Odpowiedz
@alh3: Problemem jest druga strona medalu. Facet (wiadomo, nie każdy, ale większość), jeżeli wyczuje zainteresowanie ze strony dziewczyny, to skorzysta z tego. Nawet, jeżeli nie jest ona specjalnie w jego typie. Ale jeżeli nie jest, to równie szybko ją porzuci. My mamy jednak mniej tych zawodów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: Przecież zawsze różowe piszą, że musi mieć pasje, a o swoich rzadko. Zresztą facet nie patrzy na pasje. To prawda, że nic nie musicie robić żeby dostać atencje. Jeśli chcecie, to możecie sobie poskakać na bolcach aż wam się zachce związku prawdziwego i wtedy poszukacie wartościowego według was faceta.

@sujka: Działa. Co nie znaczy, że za ilością idzie jakość. A faceci by się cieszyli jakby tak mieli.
  • Odpowiedz