Wpis z mikrobloga

@magda-wisniewska: Nie przesuwajcie elementów aktywnych na początek listy - użytkownik przełącza ostatni element nie widząc pierwszego i nic się z jego perspektywy nie dzieje (tzn. nie zmienia się kolor = użytkownik myśli, że coś się zacięło)
  • Odpowiedz
@magda-wisniewska: spoko, powodzenia życzę! :) nie wiem czy macie jakieś pomysły na monetyzacje albo czy w ogóle planujecie, ale subtelny przycisk "Od 29,90zł" przy proponowanej książce mógłby być niezły rozwiązaniem :)
  • Odpowiedz
@magda-wisniewska: @zwierzak40 ma racje, ale macie tam także sortowanie po ważności kryteriów. Może animacja byłaby rozwiązaniem? Czyli użytkownik wybiera kryterium, przenosicie je wyżej, ale bez animacji trudno to zauważyć. Inne rozwiązanie to dwa bloki z wybrane filtry, dostępne filtry. Idealnie byłoby to przetestować A/B.
  • Odpowiedz
@magda-wisniewska: Nie znalazłem wyszukiwarki po tytułach, system poleceń a'la filmweb (proponowane są książki podobne do polubionych) byłby idealny, szczerze mówiąc nie chce mi się bawić suwakami :)
  • Odpowiedz
@magda-wisniewska: Kurna, ale ja lubię i historyczne i współcześnie się dziejące, takie gdzie są czasem zabawne czasem poważne... Dałem tylko suwak "wymagająca" prawie na maksa i wyskoczyła mi "Księga Jesiennych Demonów" Grzędowicza. Możesz mi wytłumaczyć dlaczego ta książka jest niby wymagająca, jak to jest zwyczajne czytadło, nie jakieś tam tragiczne, ale nie jest to nic ambitnego.

No i Kossakowska, ta to dopiero wymagające książki napisała...
  • Odpowiedz