Wpis z mikrobloga

@Ant0n_Panisienk0: no to powiedz w jakie gry grasz ty hardcorowy graczu i co cie obchodzi w co inni ludzie graja skoro jestes taki hardcorowy? przypominasz mi tych zjebow z /v/ ktorzy tylko #!$%@? o grach i narzekaja na innych a sami w nic nie graja

a tak wg to usun konto ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
@Ant0n_Panisienk0: Na wykresie na gry-online doskonale widać, że z początku albo opłacili gościa żeby zaprzągł boty do roboty albo posmarowali pracownikom GOL-a żeby przynajmniej z początku świeciła ładna dziewiątka. Częściowo pewnie wpływ na ocenę miał też hype i gimbaza, której wiele do szczęścia nie trzeba. Po krótkim czasie ocena ustabilizowała się wokół 5,5 co i tak uważam za zbyt wysoką notę.
Pobierz Bethesdasucks - @Ant0nPanisienk0: Na wykresie na gry-online doskonale widać, że z poc...
źródło: comment_U887T5nF3u7G0jM1p0dF4QWjrFy8BehT.jpg
@Ant0n_Panisienk0: Gralem w New Vegasa i gralo sie rownie przyjemnie co w 3ke. Plusem NV jest ilosc frakcji i troche lepsza fabula. A plusem F3 i F4 lepiej przemyslany swiat z masa ciekawych lokacji do odwiedzenia.
Fallouta 2 gralem ledwo pare lat temu i zrazila mnie turowa walka, ktora jest wykonana w przecietny sposob wiec gralem tylko z godzine. Obejrzalem gameplaye i dialogi i postacie sa ciekawsze niz w kazdej innej
chcialbys kolego, fallout 4 zmiatal gownianego wieska na premiere i nawet teraz gra w niego wiecej ludzi niz w konsolowego wieska


@corinarh: To ma być bait? Fallout 4 ma beznadziejną fabułę, technicznie ta gra to jest po prostu koszmar, spadki klatek w Bostonie, masa błędów, sztuczny poziom trudności. Tę grę ratują tylko i wyłącznie mody. Według mnie to ty masz jakiś problem wyzywając ludzi o jedną głupią grę. Zresztą i tak
@corinarh:

A plusem F3 i F4 lepiej przemyslany swiat

Nie grałem w czwórkę, ale co do trójki, to chyba nie bardzo miałeś do czynienia z dobrze przemyślanymi światami. Mówisz tu o F3, gdzie:
-grupa ludzi zakłada miasto wokoło niewypału bomby atomowej
-woda jakimś cudem jest niesamowicie palącym problemem pustkowi
-jakieś dwieście lat po wojnie każdy samochód zachowuje się jak mini bomba
-dwieście lat po wojnie ludzie nadal nie potrafią zorganizować się
Skończyłem grać w czwórkę w momencie gdy pojawił się sterowiec. Najbardziej odrzuciło mnie to uczucie ciasnoty. Zero wolnych przestrzeni, mapa malutka i gęsto napakowana przeciwnikami. Przez miasto nie da się przejść nie triggerując wrogów i misji.