Wpis z mikrobloga

@ja_z_internetu: Normalny człowiek by przeczytał, parsknął i olał to w cholerę. A tu jak widzę z powodu jednego (durnowatego zresztą) zwrotu zrobiłeś zamieszanie które nie ma żadnego sensu xD. Albo masz w cholerę wolnego czasu i Ci się nudzi, albo #!$%@?.
@ja_z_internetu
ITT: Mentalny gimbus znalazł coś, co mu się nie podoba i postanowił stworzyć osobny wpis szukając atencji i poklasku, ale jedyne co pokazał to swoją głupotę.
Fajnie, że odkryłeś super aferę na wykopie i jeszcze miałeś czas przeglądać profil delikwenta w poszukiwaniu dalszych pokładów beki, ale nikogo twój gówniarski rechot nie obchodzi.
Dorośnie człowieku, a na razie odstaw wykop i wracaj do lekcji, bo chyba tylko kolegom z klasy możesz zaimponować
@ja_z_internetu kuuuuurwa logika wykopków w pełnej krasie. #!$%@? gościa że ma bekę z typa co mówi na dziewczynę moja pani ale zarazem śmiejecie się z typiar co piszą na forach o swoim facecie TŻ :D #!$%@?ć was
@ja_z_internetu w Niemczech wszyscy mówią meine Frau. Myślę że pisząc "moja Pani" miał na myśli że jest to jego partnerka, nie moja Pani że nim rządzi, że on jest jej własnością.