Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Redien: Czy wiesz co oznacza mieć przerośnięte ego? ile ty w ogole masz lat, bo z debilnej gadki wydaje mi się, że nie masz jeszcze zoperowanej stulejki i okna w piwnicy. Nie podoba się, to nikt cie nie zmusza do wypowiadania się w tym temacie, szczególnie że z tematu o czarnoskórych schodzisz nagle na obrażanie miasta w którym mieszkam co jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova poczytaj na temat badan rasa a IQ masz mase artykulów w necie na ten temat. I jedno pytanie czemu ani jeden kraj w Afryce nie rozwinął się jak w Europie... Nie lucz RPA bo tam Biali zbudowali to co masz.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Prawda zabolała a bialegostoku nie obrazilem, dla mnie to rosja jak cala sciana wschodnia, widac ze stamtąd pochodzisz, uważasz się za lepszą od innych, to typowe dla rosjan, pewnie twoją babke jakis ruski wojak posiadł jak was wyzwalali. No i rosjanki bardzo lubią egzotycznych. Nie oburzaj sie o prawdę.
  • Odpowiedz
@Redien:

Polska jako kraj ma duzo problemów, polacy gardzą tym krajem, narodem, srają we wlasne gniazdo

bialegostoku nie obrazilem, dla mnie to rosja jak cala sciana wschodnia, widac ze stamtąd pochodzisz


Niestety muszę Cię rozczarować - Białystok leży w Polsce, przed wojną także był częścią Polski, a także przed zaborami. Ja jestem Polką, bo urodziłam się w Polsce i mówię po Polsku. Nazywając "wschodnią ścianę" Rosją sam srasz we własne gniazdo.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Moj kraj to Wielkopolska, tu nikt ci nie powie ze Polak to janusz scierwo polaczek itd, piszesz o was kierujac te słowa, a ja z wami nie chce miec nic wspolnego, dobrze byłoby sie od was odlaczyc pewnego pieknego dnia.
  • Odpowiedz
@Mihau88 100x lepszy taki czarnulek niż polski janusz


@PomidorovaLova: super, że porównałaś kolesia, który chyba jest jakimś piłkarzem czy czymś takim, jest zadbany, wysportowany z atletyczną sylwetką do jakiegoś janusza z brzuchem i wąsem. Nie ma to jak reprezentatywna próba. No chyba, że tylko w towarzystwie januszy się obracasz xd
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: ja też mam mokro na widok murzyna a jestem facetem, nie słuchaj tych zakompleksionych polaczków i broń boże nie rób sobie dziecka z czystej krwi polakiem żeby nie powielać tego wadliwego materiału genetycznego
  • Odpowiedz