Wpis z mikrobloga

miesiąc jedzenia za 100zł - start:-)
nie - nie będzie to dieta chocoszokowa

w sumie zawsze chciałem spróbować i dzisiaj od rana zaczynam
trochę się boję bo pamiętam że ostatnia osoba która dobrowolnie podjęła się wyzwania - nigdy go nie ukończyła i zniknęła z wykopu - ale może jakoś przetrwam.

-kubek kawy z rana -0,47gr => zostało 99,53

#chodzewmorojeza_100
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
@chodzewmoro wy sobie heheszki I wyzwania robicie a ja tak dłuższy czas na studiach żyłem :-D
Pasztet, bułki z kurzu po 10gr i 2 butelki wody, co jakiś czas oszczedzilem I kupiłem sobie sałatkę warzywna z biedy:-P
  • Odpowiedz
@chodzewmoro:
Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem
  • Odpowiedz
@chodzewmoro: > -kubek kawy z rana -0,47gr => zostało 99,53

Nie, to zostaje Ci 99 złotych oraz ponad 99 groszy: 99 i pół grosza. Kawa kosztowała 0,47 groszy. Pół grosza niemal. 0,99 gr to prawie grosz. Chyba, że zmieniasz jednostki metodą straganową, że po 0,99 grosza następuje 1,00, a nie 1,00gr
  • Odpowiedz