Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@j4ace: Wrzucałem mojego faworyta, czyli The Center, dzień po premierze i Mircy niestety nie docenili (o ile plusy można traktować jako wyznacznik :D). IMHO świetna płyta, coraz lepiej ją odbieram z każdym kolejnym przesłuchaniem. Ogólnie podoba mi się ich ewolucja od Exoplanet aż do Clairvoyant, nie mniej Language nadal jest moją ulubioną płytą i nowy krążek raczej jej nie zdetronizuje.

Muzycznie poszli znów w nieco cięższe brzmienia niż na poprzednim krążku
@okim dziękuję za opinię, jestem bardzo podobnie nastawiony do tej płyty, z każdym przesłuchaniem brzmi dla mnie coraz lepiej. Zaczyna podobać mi się coraz bardziej, może nawet zdetronizuje Language jak to ująłeś :)
Ale to tylko moja opinia.
Co do brzmienia miałem na myśli jednak głównie przesterowanie gitar, którego jest nieco więcej niż w Language (było tam więcej czystych brzmień), lecz fakt faktem, na nowej płycie growlu nie uświadczymy, co nie znaczy,
Disperse


@j4ace: Znam, lubię, ale słucham rzadko. Ale jak już przy nich jesteśmy, to polecam sprawdzić solowe projekty Kuby Żyteckiego - ich gitarzysty i producenta najnowszej płyty. Swego czasu wydał Wishful Lotus Proof, gdzie nagrał kawałki razem z m.in. Plinim albo Mishą Mansoorem z Periphery, niedawno też wyszła od niego nowa EPka.
Co do tego djentu, to nie mam pretensji, bo sam ich odkryłem właśnie dzięki tej łatce :D
A Language
@j4ace
@okim zajebista płyta nie mogłem się jej doczekać a jak już wyszła to spełniła wszystkie oczekiwania. A co do djentu to tam cały czas są takie motywy tylko że bardziej zakamuflowane. No i dobrze, djent się już przejadł