Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak najtaniej ogarnąć roletę wewnętrzną do okna typu "świetlik" (nieotwierane dachowe) sterowaną bezprzewodowo? Rozmiar ok. 70x120cm. Niestety, samoróbki odpadają, więc instalacje z #aliexpress mi nie pomogą (chyba, że naprawdę banalne w złożeniu/montażu).
Znalazłem somfy, ale tu 1000 stuknie spokojnie, w sumie trochę dużo jak za jedno okno.
A, i musi być bezprzewodowe, bo okno na wysokości 3m, a #!$%@? mnie strzeli jak coś będzie mi dyndało nad łóżkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#budownictwo #okna #rolety (pozdrawiam 1 obserwującego tag) #dom #mieszkanie #kiciochpyta
  • 7
@arkagham: szukałem ostatnio sooffów itp, później postaram sie stuknąć jak usiąde przy drugim pc.. było coś z silnikiem który wkładasz w nawijke od rolety, wtedy zwykłą rolete tylko trzeba ogarnąć; jak coś dorwiesz to wołaj prosze ;)
@wood: jak cos znajde to na pewno będę wołał, proszę o to samo, bo jestem lekko podłamania wizją płącenia 5k za rolety (3 takie okna mam). Ogólnie montaż silnika do rolety to nie problem, koszta też względnie niewielkie (300-400zł max za taki silnik), ale sterownik i zasilanie już stanowi problem.
No i żeby się cholerstwo jeszcze rozwijało na prawie poziomym oknie (minimalny skoks, ok. 10 stopni)
@arkagham: siedze w branzy ale to mnie zawsze #!$%@?. Rolety zewnetrzne ciezkie maja w #!$%@? rozwiazan tanic silnikow, pierdyliard systemow sterowanie za grosze itp. A wewnetrzne jak chcesz na silnik to minimum 1000 zl xD.