Wpis z mikrobloga

@michal-religa: Ale nie mówimy o tym, czego doświadczamy sami, tylko o statystyce. Ceny żywności wzrosły, właściwie 2017 ma być jednym z gorszych lat pod tym względem, ale nie o 70-80 procent, #!$%@? :D

Masz rację by wkurzać się o wzrost inflacji, co jest winą rządu i ich ustaw socjalnych, ale nie przesadzajmy z liczbami ;). I jak mam się czepiać, to:

Ja #!$%@? jak ta mała życiowa #!$%@? bez dzieci, rodziny
  • Odpowiedz
ale masło jest mini!! nie widać na zdjęciu? kostka masła extra w żabce kosztuje 10.99pln !!


@michal-religa: ale zdajesz sobie sprawę, że PIS nie ma nic wspólnego z rosnącą ceną masła i masło poszybowało w górę w całej Europie? xD
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: dla ciebie nie jest dla mnie jest - kwestia kryteriów oceny. Oceniam kaczyńskiego tak jak oceniam zgodnie z własnymi kryteriami. Dla niektórych idolami są pediatrzy dla innych pederaści... Możemy sami przygotować sobie koszyk podstawowych produktów i zrobić analizę - ale mówmy tutaj najbardziej podstawowych produktach -typu chleb, mleko, masło, jajka, wieprzowina.
  • Odpowiedz
@michal-religa:
1. Zrob zakupy w zabce.
2. Zacznij boldupic ze drogo.
3. Mirki wytykaja ci glupote i brak umiejetnosci rozsadnego wydatkowania pieniedzy.
4. Brak profitu.

Ps. Moze jeszcze zrob zakupy na orlenie i doznaj szoku ze drozej niz w lidlu.
  • Odpowiedz
@Harmonijka: ty harmonijka ale taguj swoje posty tagiem #alternatywnarzeczywistosc :)

Ad 3 - jestem w tym mieszkaniu tylko na weekend, mieszkanie sobie zostaiwłem tylko dlatego, że jest bliska szpitala - mieszkają na tym osiedlu w 90% emeryci - do najblliższego lidla czy biedry jest co najmniej km. Powiedz to tym emerytom tutaj - żeby się wybrali na pieszą pielgrzymkę do lidla albo wzieli taksówkę bo w sklepikach na osiedlu jest drogo.
  • Odpowiedz
@michal-religa ja #!$%@?, zaplaciles 15 złotych, z czego 5 złotych to #!$%@? obrzydliwy tłuszcz, a kolejne 3 za jakąś gówniana mielonke za 6 dych za kilo XDDDD w tej cenie bym sobie zrobił obiad dla 4 osób. Pół kilo mięsa mielonego 6 zł. Makaron 3 zł. Przecier 500g 3 zł. Papryka 2 złote. Razem 14 złotych, jeszcze złotówka na zdrapke xD ale nie #!$%@? kup jakieś drogie gówno i płacz że to
  • Odpowiedz