Wpis z mikrobloga

@1korner: Wykluczone? Raczej tylko, jeżeli ktoś się mocno natrudzi, żeby je wykluczyć. Wydaje mi się, że po sprawdzeniu chociaż tych najwazniejszych, obiektywnych aspektów i zestawieniu ich z zeznaniami tych (na chwilę obecną) świadków i posypie się ... prawda. Potem pytania kontrolne i mamy to, co naprawdę tam się stało.Trudno jest nawet tylko kilku osobom umówić się na jedną wersję. Zawsze może paść niespodziewane pytanie. Nie znam tych gości, ale jednego znam
  • Odpowiedz
@1korner: 1. Nie zrozumiałeś o co chodzi z dziennikarzem, to nagrywany monitoring ze szpitala, przez kogoś, kto rozmawia po arabsku, już to wrzuciłam dawno http://www.dailymotion.com/embed/video/x5lfeqo 2.strasznie dużo wiesz nagle, a udajesz kogoś, kto pyta... 3.Pani Renata najpierw chciała sobie zjednać PO teraz PiS, to temat poboczny obrzydliwego biznesu w Polsce ,4.Twoje starcie z @kknnoo to wasza sprawa, ja nie używam takich określeń. Mam inne, gdybym już musiała. 5 Masę kryją z
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: no popatrz, #!$%@? pisze, że Turaliński posądza Renatę o dawanie dupy Pięcie... ciekawy zbieg okoliczności, to samo twierdzi sama zainteresowana... problem w tym, że Turaliński... nic takiego nie napisał, nawet nie sugerował, tego się nie da wysnuć z jego wpisów, a jednak oboje - #!$%@? i renata - tak twierdzą? Turaliński pisał jedynie o ich wspólnej fundacji, ale nic o prywatnych związkach... jak więc to rozumieć?
  • Odpowiedz
Ty chyba nie wyzywasz nikogo? Przynajmniej nie widziałam tego.


@Brunhilda2: owszem, wyzywał, ośmieszał, mącił, nieustannie, od miesięcy; wejdź na jego profil i poczytaj; jego prawdziwa tożsamość to #!$%@? - #!$%@? logike i etyke
  • Odpowiedz
@1korner: Nie nie, drogi korner. Nie zebym był skromny ale ty sie w tej konkurencji obwieściłeś się królem swiata i okolic a do tego czynisz spektakularne postępy:) Tak czy owak twoje zdrowie:)
  • Odpowiedz