Wpis z mikrobloga

@stopmanipulacji1111: 1. W istocie nie zrozumiałem o co chodzi z dziennikarzem. Chyba nadal nie kumam, bo nie widzę niczego dziwnego w tym, że ktoś w szpitalu dał dziennikarzowi SE skręcić ten materiał z monitora. Przecież oni później dali dziennikarzom kopie z oryginału. 2. Pani Renata to jedno, a dziwactwa Pana Turala to drugie. Jeśli ten jegomość wypisuje jakieś odezwy do gangstera Masy i posła Pięty, żeby nie nabierali się na jej sexapil, bo ona tylko jego kocha, no to o czym tu mówić.

> Więc jak to z tym morderstwem MŻ?
to ona została zamordowana? Wersję, że przyjechał kiler z Polski, niejaki Kamil Złoty, i ją wypchnął z okna, przenoszę do działu fantastyki.
> Nikt nie powiedział, co zrobiła Małgorzata... tylko, że jest osaczona przez to towarzystwo.
Po czym poznajesz to
  • Odpowiedz
> W Twoim wieku chyba nie możesz być "betonem" i nie przyznać, że te wszystkie wątki w PL są do sprawdzenia?
@Brunhilda2: Ale ja jestem młodym betonem, wręcz betonikiem :) A tak serio, to odpowiem Ci pytaniem. Skąd u Ciebie tak silne przekonanie, że dotychczas te wątki nie zostały sprawdzone przez polskie organa, a jedynie internet zrobił to prawidłowo?

> A na koniec z "innej beczki": Ty chyba nie wyzywasz
  • Odpowiedz
@1korner: Nikt nikogo nie dyscyplinuje, wiesz dużo i o Małgorzacie zapewne też... siostra nie mówiła Wam co się dzieje...? Lepiej byłoby dla poszkodowanych, żeby komuś język rozwiązać, bo zaraz to będzie można podciągnąć pod inny paragraf... siostra ma zaledwie 16 lat, zdaje się.
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Małgorzata będzie milczeć jak grób, nic od niej nie wyciągniecie. Jak skończy 18-tkę wyślemy ją na wypoczynek do Egiptu i trochę zarobimy. Przestań drążyć, lepiej wstąp do nas, do ruskiej mafii w Hurghadzie. Kapitan Khaled jest bardzo za. Weź ze sobą tą nową, co ostatnio tak ćwierka pod Twoje dyktando. Priwiet. M
  • Odpowiedz
@1korner: A może nawet czekoladowym batonikiem? ;-) A serio, to chyba dotyczyło kwestionowania pytań odnośnie polskich wątków. Dopóki nic nie wiemy, jest naturalne, że zastanawiamy się, co oni tam właściwie zrobili...

To drugie: Trochę mnie boli używanie pewnych określeń odnośnie osób, obojętnie z jakiej "frakcji" są. Nie znam całej Twojej historii tu, ale z tego, co widziałam, raczej nie używasz zbyt ostrych epitetów.
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Chyba pogadam z Kapitanem Khaledem, by zaprosił nas wszystkich z tego tagu (prócz kknno ma się rozumieć) na dwa tygodni wizji lokalnej w Three Corners, wyjaśnimy sobie wszelkie rozbieżności w ramach all inclusive : )
  • Odpowiedz
@1korner: Tu nie było i nie ma nic zabawnego... kobieta wleczona za ręce i nogi, niesiona z daleka od kamery, zbyt wielu facetów naookoło... jakiś tajemniczy "w kratkę", którego teraz nikt nie zna a prokuratura może nawet nie zapyta, tak jak o gościa w pokoju KK... nie było sprawy... Czy Złoty, czy najęty przez niego, nikt nie zamierza odpowiedzieć, bo nie ma zgody prokuratury... ten oficjalny Złoty to figurant.
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: No dobra, ale jak polska Prokuratura ma kogokolwiek z Egipcjan zapytać, jeśli nie ma do tego prawa? Rozumiem, że jest Ci przykro, ale to nie powód, żeby oskarżać każdego, kogo w danej chwili uznasz za podejrzanego. Obecnie wymyślasz historię jakiegoś Złotego, podczas gdy ja czytałem podś#!$%@? na forum Lamparta tegoż Kamila Złotego, gdy ci wielcy detektywi usiłowali wmówić wszystkim, że został zamknięty w pudle w związku z tą sprawą.
  • Odpowiedz
@1korner: też mam kota w avatarze...Prokuratura ma chyba prawo pytać o swoich obywateli, bo to nie jest Egipcjanin... najpierw trzeba potwierdzić, czy ten człowiek ma polskie obywatelstwo i ustalić jego tożsamość i pozostałych "chichoczących" i konsultujących co dalej... też. Prócz kolegów, jest tam kilku do sprawdzenia.
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Kamil Ci. Zloty byl dawno juz namierzony. Możesz zrobic konto i udawać, ze nim jesteś, ale on ma w znajomych m.in. Markusa, Solczaka itp. Wiec to zweryfikowana postać, niepotrzebnie to komplikujesz moim zdaniem.
  • Odpowiedz