Wpis z mikrobloga

Siedzę cała zdenerwowana i czekam aż będzie 10 bo wtedy otwierają weta. Ja p------e, 9 lat i nigdy jej nic nie bylo i teraz gdy nagle nie chce jeść, dużo śpi i strasznie zmizerniala to czuje taki strach, że nawet pisać nie mogę normalnie, bo ręce mi się trzęsą. Nie było mnie kilka dni w domu i chyba ja jako jedyna nie mam w------e, ze kot schudł i tak mało je. Żeby tylko nie było to nic poważnego. Jeszcze szukanie w google czego to moga byc objawy doprowadzilo mnie do tego, ze plakalam z poł godziny. Tak bardzo kocham i jestem przywiązana do tego futrzaka, że serio mi odwala. Jest kotem domowym, wiec kleszcz odpada. Moze się czymś zatruła jak mnie nie było? Wiem, ze powinnam sie uspokoic i po prostu ja zabrac do weta, ale nie potrafie sie uspokoic i mi o--------a. Ona sobie spokojnie spi, a ja pewnie nie bede spala cala noc. Ja p------e, żeby to nie było nic powaznego. #gorzkiezale #koty #logikarozowychpaskow
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlekszUsunKonto: mój miał identycznie i operacja, okazało się że zjadł kawałek takiej gumowej zabawki z lidla i przytkał ujście z żołądka. A załatwia się normalnie ???? Jeśli nie to może być to
  • Odpowiedz
@kingkris: Nie bylo mnie w domu wiec nie wiem jak wygladala wczesniej jej kuweta. Siku robi normalnie, ale nr 2 raczej nie. Myślalam, ze moze sie czegos napila, bo uwielbia pic wode z kazdego miejsca, ktore nie jest jej miseczka
  • Odpowiedz
@AlekszUsunKonto jutro jest sobota. Są też weterynarze 24/7 ale to chyba w większych miastach jakbyś bardzo się pieklila ale koty potrzebują spokoju i same się zregeneruja więc jutro idź z nim do lekarza i wszystko bd ok :)
  • Odpowiedz
@AlekszUsunKonto hej, czasem kotek może się przeziębić lub mieć np. zapalenie gardła - moja kicia tak miała i tak ciężko przełykała i też panika bo w nocy się zaczęło, nic nie spałam bo myślałam, że jej coś w gardle utknęło. U weterynarza dostała zatrzyki i antybiotyk i przeszło. Drugi kotek złapał wirusa nie wiadomo skąd i nic nie jadł bo go w środku w pyszczku bolało - też wet, diagnoza, leczenie
  • Odpowiedz
@kingkris: @iEarth: @ImaladamasamadalamI: @StaryZdzich: Wszystko moja wina, nie jest wysterylizowana. Coś z macicą i możliwe, że jeszcze jakiś guz. Zrobili usg czy cholera wie co, pobieranie krwi, taka byla chuda jak ja trzymalam, strasznie malo krwi lecialo. Zostawilam ja u weta, maja po 15 dzwonić czy będzie zabieg czy trzeba będzie ją uśpić. Troche już popłakałam, ale nadal mną trzęsie. Mam nadzieję, że będzie
  • Odpowiedz