Wpis z mikrobloga

Ale bym sobie poszedł na raida takiego czwartego poziomu. Ale nie ma żadnego od kilku dni, bo Entei jest na okrągło i nikt na niego nie chodzi. Na te raidy chodzili ludzie u mnie tylko przez pierwszy tydzień. Tyrka nie widziałem od ponad miesiąca, jedynie Lapras był prawie 2 tygodnie temu i wtedy ludzie poszli w ciemno jak jajko jeszcze było, bo każdy ma dość Enteia. Mogli chociaż sprawić, żeby nie był tak częstym raidem, bo tak po pierwszym tygodniu już nie było raidów do robienia a ten pojawiał się nawet w 3 z 5 gymów w tym samym czasie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Codziennie skanowanie mapki i nic, ehhh. Chciałem przygotować okolicę Tyrkami na Mewtwo, ale chyba będzie kaszana.
#pokemongo
  • 10
@Feuforce: Ja byłem 1 raz na Enteiu, jeden dzień połaziliśmy, zrobiliśmy ich z 8 i wystarczy. Na Suicune i Raikou też pójdę po razie.

Te rajdy nie oferują nic specjalnego, zwłaszcza od kiedy znerfili fajne nagrody, nie ma w ogóle motywacji do łapania tego, bo co za różnica czy masz Entei 87% czy 93%, nawet do gymów tego włożyć nie można, a bić się nie opłaca, bo z aktualną motywacją #!$%@?
@Dryblas: No właśnie. Nawet na Raikou nie mam jakiejś wielkiej motywacji, byle wpis do dexa. Zapdos wymaksowany a Raikou może i lepszy, ale nie ma aż tak wielkiej różnicy. Taki Tyrek nadal jest potrzebny, nawet te Venusaury, Charizardy oferują przynajmniej jakąś różnorodność. Entei jest przez miesiąc (i to jest spoko), ale jest wszędzie, kilka raidów dziennie potrafi być w miasteczku z 5 gymami. Zajął chyba miejsce wszystkich legend na raz.

Już