Wpis z mikrobloga

1. Szukaj programisty #dotnet
2. Znajdź gościa, który odpowiada potrzebom, uzgodnijcie warunki i termin rozpoczęcia prac (rozmowa z początku sierpnia)
3. Gość ma 1-miesięczny okres wypowiedzenia, więc w praktyce może być dopiero od 1 października
4. No trudno, jakoś damy radę, będziemy czekać, zamykamy rekrutację
5. Może podpiszmy od razu umowę? Nie, po co - przecież się szanujemy, nie jesteśmy jakimiś #januszebiznesu i nie będziemy niczego narzucać, wyjdźmy na przeciw pracownikowi
6. Pracy coraz więcej, nadgodziny mocno, ale spoko - od października (+/- czas wdrożenia oczywiście) nowe ręce do pomocy, trochę się zluźni. Niezależnie od tego rozważamy kolejną rekrutację, bo projektów coraz więcej.
7. "Dzień dobry, zmieniły mi się plany. Wiem, że czekacie na mnie 2 miesiące i za tydzień miałem zacząć, ale w sumie to jednak nie, bo się przeprowadzam. Miłego dnia".
8. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#firma #dzialalnoscgospodarcza #programista15k #pracait

  • 28
  • Odpowiedz
5. Może podpiszmy od razu umowę? Nie, po co - przecież się szanujemy, nie jesteśmy jakimiś #januszebiznesu i nie będziemy niczego narzucać, wyjdźmy na przeciw pracownikowi


@meetom: Hm... Jeśli tak samo przekazaliście sprawę kandydatowi, to trochę się nie dziwię że zniknął. Bo ciężko zrozumieć z tego punktu co tak właściwie zostało zaproponowane i przez kogo, a kto się migał od podpisania...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ppawel no trochę uprościłem na potrzeby wpisu, ale chodziło o pójście mu na rękę. Niestety przy tej konkretnej rozmowie mnie nie było, ale potem kilkukrotnie rozmawiałem z nim telefonicznie, zapewniał mnie, że wszystko ok, zgodnie z ustaleniami etc. "Zwodził" aż do wczoraj.
  • Odpowiedz