Wpis z mikrobloga

@FishyGuy Nie słyszeliście o takim miejscu na imprezach jak szatnia? To takie miejsce gdzie się płaci 5 zł żebyś nie musiał tańczyć w damskiej torebce przez całą imprezę aby być prawdziwym gentlemanem.
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: Są dwie opcje:

1. Koleś jest tak pijany że wszytsko mu jedno z której strony trzyma rękę aby w spodniach.
2. Jak wiadomo do damskich toalet są kolejki więc dobry ziomek pomaga jej podetrzeć tyłek.
  • Odpowiedz
Rozumiem że trzymanie torebki dziewczyny ujmuje męskości? XD


@Namenick: oczywiście że ujmuje - jest tylko jeden prawidłowy sposób w jaki to można robić bez przypału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
blogger - > Rozumiem że trzymanie torebki dziewczyny ujmuje męskości? XD

@Namenick...
  • Odpowiedz
dokładnie, ujmuje. Nawet większość samych kobiet ci przyzna że nie ma gorszego widoku niż facet trzymający damską torebkę.

@ukruszony__kubek: Twoją męskość definiuje opinia obcych kobiet?

@Errol: Albo jeszcze lepiej - "bo nie wypada" xD Nie wypada to się przejmować tym co wypada.

Bez przesady, jaja to nie są przyklejane piłeczki pingpongowe, że mogą
  • Odpowiedz
: Rozumiem że trzymanie torebki dziewczyny ujmuje męskości? XD

To tak samo jak gadanie że facet nie powinien nosić różowych ubrań, nie wiem jak inni ale ja jestem pewny swojej orientacji i ubiór tego nie zmieni XD


@Namenick: Ja często noszę torbę swojej loszki i ludzie (kobiety też), które mnie mijają jakos tak dziwnie się uśmiechają
  • Odpowiedz
jest uprzejmie wobec innych ludzi im nieuprzykrzać dnia swoim zachowaniem czy nawet wyglądem

@ErroL: O #!$%@?, przecież to jest niewolnictwo. Wiadomo, że istnieje coś takiego jak savoir-vivre, kultura wymaga od nas pewnych zachowań i przestrzegania pewnych zasad, no ale bez przesady. Jeśli komuś może uprzykrzyć dzień czyjś wygląd albo zachowanie nie ingerujące w jego przestrzeń osobistą to jest #!$%@? i w żadnym wypadku nie należy się do niego równać.
Strasznie
  • Odpowiedz
@ukruszony__kubek: Nie potrzymasz swojej dziewczynie torebki jak będzie tego potrzebować ponieważ nie współgra ci to z archetypem mężczyzny? xD Jeśli tak to mam dla Ciebie złą wiadomość - jeśli coś takiego urąga twojej męskości to w ogóle nie jest to męskość tylko bycie cipką. Ja np. mógłbym ubrać różową sukienkę i na moich jajach nie powstanie choćby rysa, bo są po prostu za twarde.
Analogiczna sprawa z orientacją seksualną -
  • Odpowiedz
  • 1
@PonuryMruk wy się śmiejcie ale typ #!$%@?ł grzebalca w nore a wy siedzicie w #!$%@? piwnicy smierdzacej wilgocią. On przynajmniej teraz wilgoć czuję ale na innych sciankach. Wy spierdiliny.
  • Odpowiedz