Wpis z mikrobloga

@Cisek44: Obserwujesz wykop też od niedawna ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Tyle afer na wykopie było z mBankiem że głowa mała. Od żałośnie słabych zabezpieczeń bankowości internetowej, po... no wszystko co się dało xD
Nawet ja mając tam konto z 5 lat temu, cichaczem miałem przez nich #!$%@?ą kasę i jeszcze mi wmawiali że wszystko jest ok ;)
Zmień to konto jak najszybciej, bo pożałujesz...
Bardzo podoba mi się typowa wykopowa nagonka na coś, tym razem na mBank.
- Hurr durr, zły bank.
- Dlaczego zły?
- yyy, ooo, uuu bo tak.
XDDDDDDDDDDDD

miałem konta w paru bankach i akurat to właśnie z mBanku korzystam od plus minus 10 lat bez najmniejszych problemów. Nie zapłaciłem ani złotówki za kartę ani inne bajery, oprócz dodatkowych ubezpieczeń, które chciałem wykupić.
@markkk92
@Dominiko_
Tak to zwykla debetowka do rachunku. Myslalem ze cos mi policza za wydanie jej, ale majac wczesniej zwykla karte nie sciagneli mi nic za wydanie tej :P. Warunek jest chyba posiadac konto te <26r.z.
@Zgredzimierz: Gratuluję. Ale to dalej nie zmienia faktu że jest to gównobank, ze #!$%@?ą opinią który przynajmniej raz na miesiąc musi mieć aferę na wykopie albo w internecie.
@Rysiekkkk: To zalezy jakie kto ma oczekiwania. Ja oczekuje profesjonalizmu, pewności, i dobrego podejścia do klienta i to dostaję od ING już od paru lat, bez najmniejszych problemów. Może muszę za to odrobinę dopłacić ale dla mnie jest to warta inwestycja, przynajmniej
Bardzo podoba mi się typowa wykopowa nagonka na coś, tym razem na mBank.

- Hurr durr, zły bank.

- Dlaczego zły?

- yyy, ooo, uuu bo tak.

XDDDDDDDDDDDD


@ArekJ: Ja jako były klient mogę Ci wymienić kilkanaście powodów, ale skoro sam tego nie zauważasz, to mam wrażenie że bedzie to jałowa dyskusja.