Wpis z mikrobloga

Drogie #rozowepaski, znacie jakieś sklepy z fajnymi botkami które nie będą kosztować milionów?
Nie mam totalnie butów na jesień. Kupiłam sobie jedne botki z czasnabuty bo była promocja, ale są tragicznie wąskie i sztywne i muszę odsyłać. Tak poza tym przejrzałam wszystkie znane sobie tańsze sklepy i nie ma nic ładnego, do tego za chińskie buty z plastiku nagle wołają ponad 100zł, więc podziękuję. Z kolei w sklepach ze skórzanymi butami typu Ryłko czy Wojas też nie ma nic na tyle ładnego bym chciała wydać 300-400zł. (,)

Aha, i nie sztyblety, nie cierpię ich (°°

#mirabelkopomusz #modadamska #buty #ubierajsiezwykopem
  • 14
@nacpanazielonka: rzuć sobie okiem na eobuwie. Mają dużo fajnych promocji. Możesz posortować rodzajem buta, kolorem czy ceną albo wszystkim. Ciężko nie znaleźć czegoś, co wpadnie w oko. Za 250-300 można spokojnie znaleźć nieplastikowe.
@nacpanazielonka: IMO nie ma sensu kupować tanich butów, lepiej dołożyć trochę i kupić od razu dwie pary skórzanych.
Dlaczego? Skórzane można łatwo zakonserwować i poddać renowacji, nie to co sztuczne. Dlaczego dwie pary? Buty skórzane potrzebują odpoczynku, nie powinno się ich nosić cały czas tylko dać im dzień przerwy (w okresie jesienno-zimowym nawet lepiej 2-3 dni przerwy).