Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki jestem już z rózową 8 lat i podjąłem decyzję że się oświadczam i teraz kilka spraw:

1. Gdzie? Moja różowa nie cierpi tłumów, więc kawiarnia, restauracja czy inne miejsce publiczne TOTALNIE odpada. Nigdy nie zapomnę jej zażenowania jak na imprezie na lodowisku organizowanym przez moją matkę w ramach jej klubu wszyscy śpiewali jej sto lat. No nienawidzi być w centrum uwagi. Także myślę by ten moment był intymny i delikatny. Myślałem o tym by zabrać ją na jakiś wyjazd na weekend ale ona oponuje "bo odkładajmy na przyszłość", "bo szkoda kasy", "bo mamy większe wydatki" i raczej nic nie wyjdzie. Myślałem o tym by oświadczyć się w dniu rocznicy naszego związku tj. pod koniec października. Jednak wtedy jest raczej zimno i szaro, więc wychodzi jedynie opcja w domu, przy cieście, które co roku jemy na nasze "urodziny". Z drugiej strony myślałem o tym, by wykorzystać naszą ulubioną porę tj. złotą polską jesień i zabrać ją do parku na spacer wśród kolorowych drzew, tylko boję się gapiów. Trzecia opcja to jej urodziny w grudniu, ale to już w ogóle piździ i zimno, poza domem nie ma opcji na zaręczyny w intymnej atmosferze

2. Nie chce by to było wielkie SZOŁ ani też jakaś sztuczna, sztywna atmosfera. Poza tym przez staż związku raczej się nie stresuję, bo wiem, że chcemy się hajtać za 2 lata i mamy wspólne plany z tym związane, także będzie to formalność, choć z drugiej strony chcę by zapamiętała to miło. Zatem JAK to zrobić. Czy luźna atmosfera na spacerze będzie lepsza niż jakieś organizowanie TEGO DNIA?

3. Pierścionek - gdzie kupić coś w miarę taniego - jak możecie zauważyć oboje jesteśmy dość oszczędni, nie chcę wydać połowy swoich oszczędności na coś, co i tak podobno nie będzie noszone. Wiem jakie pierścionki jej się podobają także raczej z wyborem modelu nie będzie problemu ale wszystkie aparty srarty mają kosmiczne ceny. Mój budżet to 500zł - da się?

4. Skąd ogarnąć rozmiar jej palca? Jest mega, mega szczupła ale nie chcę wtopić i kupić za dużego, za małego. Nie mieszkamy razem, wiec przez noc nnie zmierzę a jednak chcę by była to niespodzianka.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 75
  • Odpowiedz
haha, i te gadanie lasek o pierścionku za jak najwięcej złotówek! Zawsze mnie to rozwala! Zero jakiegoś szacunku do pieniądza. Gardzę takim podejściem.


@KinmanDoriana: pokaż post jakiejś różowej w tym wątku, która tak mówi xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: za 500 zł to #!$%@? pierścionek bo i tak kupisz gowno tylko kup jakiś symboliczny badziew i weź ja na noc do dobrego spa. Będziecie mieć przynajmniej dobre przeżycie a nie tylko pierścionek z bani. U mnie wyglądało to tak ze chciałem swojego różowego zaskoczyć wiec oświadczyłem się w łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°) i powiadomiłem ze z samego rana jedziemy na wyjazd :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania kumplu ale zdajesz sobie sprawe ze dopoki nie zamieszkacie ze soba to sie tak naprawde nie poznacie? A Ty chcesz sie w malzenstwo ladowac z osoba ktorej nie znasz? Nawet nie wiesz ile brudow mize wyjsc po zamieszkaniu razem. Serio bez ataku na Ciebie pomieszkaj z nia chociaz pare miesiecy a dopiero potem mysl o oswiadcztbach :-)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ad1, Ad2: jesteście ze sobą tyle i nie wiesz gdzie i jak się oświadczyć by było to dla was obojga wspaniałe przeżycie? Ktoś woli show na trybunach na meczu reprezentacji polski, ktoś inny będzie wolał intymne oświadczyny na spacerze w parku.
Ad3: Nie wiem jaki ona ma stosunek do zbytków (ty już powinieneś wiedzieć), ale ładnego pierścionka za 500 zł raczej nie znajdziesz. Kwota 1500 zł pozwala już przebierać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: teraz po sezonie naprawdę można znaleźć super hotele za śmieszne pieniądze (wakacyjni piraci wrzucają okazje albo na grouponie), spokojnie można się w kilku stowkach zamknąć za weekend a jednak zaręczyny to jedno z najważniejszych wydarzeń i nie ma co na tym specjalnie mocno oszczędzać. Zresztą pieniądze są od tego żeby je wydawać a chorobliwe oszczedzanie na wszystkim na czym się tylko da nie ma sensu. Jakie będziecie mieli wspomnienia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zorganizuj wycieczkę na 2-3 dni w ciepłe miejsce. Bilety do Grecji, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Wyspy Kanaryjskie nie są drogie, można trafić fajną okazję z hotelem i śniadaniem. Nie wydasz majątku, zaczerpniecie słońca i ciepłą a pięknych miejsc na oświadczyny nie brakuje w żadnym z tych krajów.
Mój kolega zrobił podobnie, oświadczył się w Hiszpanii a ślub w gronie przyjaciół w Grecji. W przyszłości sam pójdę tą drogą.

Ew.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

oszczędność oszczędnością, ale te 1,5k mógłbyś na pierścionek przeznaczyć. Za 500zł to dostaniesz najwyżej srebro (czernieje!) z cyrkonią

sorry, ale są jakieś granice przyzwoitości. jeśli chcesz, żeby jej się pierścionek przetarł po kilku latach czy oczko wypadło to tak - da się


Ale Cię karyniska obsiadły. :D Powodzenia Mirku!
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakiś czas temu w pracy #rozowepaski dyskutowały o oświadczynach, jedna wypaliła że gdyby facet oświadczył się w jej urodziny to by mu awanturę zrobiła, inne niemal zgodnie jej przytakiwały.
Nie bardzo rozumiem dlaczego akurat urodziny dziewczyny to taki kiepski pomysł na oświadczyny ?
Nie uważam że najlepszy ale żeby awanturę robić ?

#rozowepaski prawda to ?
  • Odpowiedz