Wpis z mikrobloga

woda ciepła, ale grzejniory zimne


@katsuru: zwiększ temperaturę kaloryferów na piecu i sprawdź czy termostaty na samych kaloryferach są odkręcone. Jeśli tak, to konieczne jest odpowietrzenie kaloryferów. A, sprawdź czy gdzieś na zewnątrz pieca masz panel sterujący, bo może się okazać, że tam masz ustawioną za niską temperaturę włączenia kaloryferów, na przykład 15 stopni.
  • Odpowiedz
znalazłem więcej przycisków,


@katsuru: zrób zdjęcie lub podaj typ programatora. Normalnie pokazuje Ci teraz temperaturę jaką masz. Możesz ustawić osobną temperaturę jaką chcesz mieć w dzień i w nocy. Godziny dnia i nocy oraz odpowiednią dla nich temperaturę programujesz tymi przyciskami. Np. 22 stopnie w dzień i 20 w nocy. Jeśli będzie zimniej, kaloryfery się włączą, jeśli cieplej - nie. Po naciśnięciu przycisków słonka a potem księżyca, powinna się pokazać
  • Odpowiedz
@katsuru: czyli możesz zaprogramować cały tydzień -:) Ja na przykład mam od 00 do 06 księżyc, 06 do 22 słoneczko, 22 do 24 księżyc dla każdego dnia. Temperatura księżyca 20 stopni, słoneczka 23.

Teraz tylko znaleźć typ programator i instrukcję. Powodzenia.

A, prawdopodobnie przyciskiem temp możesz jednorazowo podnieść/obniżyć temperaturę do najbliższej zmiany słoneczka z księżycem lub odwrotnie.
  • Odpowiedz