Wpis z mikrobloga

Uwaga kolejne #rozdajo!

Mamy do rozdania:
Pełne szkło hartowane (Full Glass Cover) firmy Mocolo do Xiaomi Redmi Note 4 z procesorem Mediatek
Etui pancerne (Hybrid Case) również do Xiaomi Redmi Note 4 z procesorem Mediatek
oraz
Kupon rabatowy na kwotę 30 zł przy zakupach o wartości ponad 100zł. Do wykorzystania naszej stronie mispot.eu.

Zasady:
- Zaplusuj ten wpis
- Czekaj ( ͡ ͜ʖ ͡)
- Szczęśliwca wylosujemy jutro (21.09.17) o godzinie 20:00 przez #mirkorandom (bez zielonek)
- Wysyłka na nasz koszt

Planujemy robić takie (i lepsze) #rozdajo regularnie, więc zachęcamy do obserwowanie naszego profilu @MiSpot ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Pewnie też niektórzy z Was już zauważyli pewien mały szczegół na naszej stronie - mianowicie od teraz możecie polecić nas swoim znajomym (jak nie macie znajomych to może być mamełe albo tetełe (σ ͜ʖσ)) i w zamian otrzymać rabat 20zł na zakupy powyżej 300zł! Przysługuje on również osobie otrzymującej polecenie.

#zadarmo #rozdajozadarmo #xiaomi #redminote4 #note4 #mediatek #mispot
  • 19
@MiSpot od dobrego miesiąca czaję się na note4 od Was, czekam na rozjano ze Snapem i na wygraną, żebyście mnie zmotywowali do zakupu. Mój LG G2 powoli umiera, ale robi to bardzo wolno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Cenwargh tak, ostatnio sam się o to pytałem, od Mediateka pasuje chyba do 4X ze snapem, zerknij na ich aukcje, jest napisane małym druczkiem, albo przeszukaj moje wpisy