Wpis z mikrobloga

„Nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym”- Winston Churchill.

Z okazji przyszłorocznej 100 rocznicy powstania Royal Air Force "The Telegraph" urządziło głosowanie na najlepszego pilota Spitfire'a II Wojny Światowej. Zwyciężca głosowania zostanie upamiętniony w Muzeum RAF .

Wśród nominowanych jest Polak - Franciszek Kornicki.

Polak jest już na pierwszym miejscu z miażdżącą przewagą głosów, ale...
Wiecie co zrobić:

http://www.telegraph.co.uk/men/thinking-man/britons-raf-needs-have-say-vote-forthe-peoples-spitfire-pilot/

#iiwojnaswiatowa #polishairforce #historia
DumnyZdun - „Nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym”- Winston Chur...

źródło: comment_VPIUFPjntmERhhtJX8FErcxP1aR8YfuE.jpg

Pobierz
  • 4
@DumnyZdun: Zawsze mnie to #!$%@?: jakieś gówniane głosowanie w gównianym temacie, ale jest i on, POLAK, powtarzam, POLAK! MOBILIZACJA! GLOSUJEMY!

I jeb, przewaga nad kolejnym na liście - 130k głosów. ZWYCIESTWO! CHAŁWA WIELKIEJ BOLZCE!

I teraz pewnie połow za tych 130 tysięcy wyklętych wraca na zmywak u jakiegoś Austina który nawet krzty #!$%@? nie daje o jakieś historyczne brednie.
@fegwegw: Temat wcale nie jest gówniany.
Nie jestem żadnym patriotycznym psycholem. Po prostu wiem, że Polacy byli mistrzami w walce powietrznej podczas 2 WŚ i należy im się za to szacunek.
Może Austin nie da na to krzty #!$%@?, ale inny Marcus dowie się czym w ogóle był Dywizjon 303.