Wpis z mikrobloga

Opowiem wam, jak to wypok wpłynął pozytywnie na moje życie. Pewnego razu, kilka miesięcy temu postanowiłem zrobić sobie prawko na #motocykle Problem w tym, że mieszkałem we #wroclaw od niedawna i nie miałem bladego pojęcia gdzie tu znaleźć dobrą szkołę jazdy. Jakiś Mirek wtedy polecił mi Wolski & Gliga. Mineło trochę czasu i tak oto stałem się pełnoprawnym motomirkiem. Także dziękuje wam Mirki, wasze rady są ważne i mają wpływ na życia innych ludzi. Mam nadzieję, że wszystkim, którzy cierpliwie pomagali mi podejmować decyzje zarówno ze szkołą jazdy, z wyborem moto i doradzali w innych kwestiach postawię kiedyś piwko. Ave Mirca!
Hirvio44 - Opowiem wam, jak to wypok wpłynął pozytywnie na moje życie. Pewnego razu, ...

źródło: comment_hy9G8jKCA9jlDDbvCZ7KNuO8Z96F9KEx.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@enjoi: jak blubi zakładał motomirko to było wprost powiedziane, że tutaj nie będzie organizowanego kolejnego zlotu więc nie wiem czemu wtedy nie krzyczyałeś tylko teraz się #!$%@?. rzuciliśmy kilka razy informacje tutaj, mimo że zlot nie miał nic wspólnego z wykopem. jak cię tak to boli to mogłeś sam spamować co 2 dni, czemu tego nie robiłeś?
  • Odpowiedz
@gerard-kowalski @Stitch @enjoi przestańcie się kłócić, bo nie ma o co. mirko i motomirko to zupełnie inne twory i każdy może wybrać, gdzie mu wygodniej pisać i szukać informacji.

co do zlotu - ostatnio tutaj zrobiła się taka nagonka, że jakiekolwiek słowo o motomirko wywoływało lawinę hejtu, więc w tagu było swego czasu wyraźnie powiedziane - o ile tag motocykle jest nieruszany, to tag motomirko raczej się przenosi na
  • Odpowiedz
@enjoi: @Stitch Najprostszym powodem dla którego tam, a nie tu jest przykład paciaków. Wyobraźcie sobie te falę dzikiej radości, że dawcom coś sie wydarzyło. A tak się pośmiejemy i luz.
  • Odpowiedz
@katera: @enjoi: @gerard-kowalski: @Stitch: @brick: dorosli ludzie, a zachowujecie sie jak dzieci w przedszkolu. Zalozyliscie swoja bande w krzakach i wasza banda jest lepsza niz inne bandy. Wejscie do bazy macie na specjalne haslo, powiedzenie slowa krytyki to przestepstwo. A na koniec dorobiliscie sobie swietna filozofie to swojej rewolucji. Troche to wszystko przypomina wypadkowa radia maryja z PZPR - linia partii jest
  • Odpowiedz