Wpis z mikrobloga

Opowiem wam, jak to wypok wpłynął pozytywnie na moje życie. Pewnego razu, kilka miesięcy temu postanowiłem zrobić sobie prawko na #motocykle Problem w tym, że mieszkałem we #wroclaw od niedawna i nie miałem bladego pojęcia gdzie tu znaleźć dobrą szkołę jazdy. Jakiś Mirek wtedy polecił mi Wolski & Gliga. Mineło trochę czasu i tak oto stałem się pełnoprawnym motomirkiem. Także dziękuje wam Mirki, wasze rady są ważne i mają wpływ na życia innych ludzi. Mam nadzieję, że wszystkim, którzy cierpliwie pomagali mi podejmować decyzje zarówno ze szkołą jazdy, z wyborem moto i doradzali w innych kwestiach postawię kiedyś piwko. Ave Mirca!
Hirvio44 - Opowiem wam, jak to wypok wpłynął pozytywnie na moje życie. Pewnego razu, ...

źródło: comment_hy9G8jKCA9jlDDbvCZ7KNuO8Z96F9KEx.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Hirvio44: Będziesz spoko ziomem na motocyklu który zrobi "lewa w górę" #pdk jak go wpuszczę czy typem który minie mnie z szybkością światła, na grubość farby i usłyszy życzenia najbliższego słupa ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@fishery: nie zawsze jest miejsce i okoliczność do puszczania rollgazu w trakcie jazdy w korku, jak ktoś dopiero zaczyna jeździć to czuje się niepewnie i to może być wręcz niebezpieczne. Wiesz o tym oczywiście?
  • Odpowiedz
@Stitch: Poleciałeś Wykop jest ok, ale w końcu jest jakieś zorganizowanie w takich kwestiach jak motowyzwanie czy ciągle zadawane pytania. Dodatkowo jest kilka działów które tu nie miałyby racji bytu. Sądzę, że wszystko się ładnie uzupełnia. A co do "kto ma wiedzieć ten wie" to celowo, aby sprowokować do zobaczenia o co nam chodzi i po co ten twór. Zresztą sam wiesz jaki jest wykop. Sporo ludzi obserwuje nasz tag
  • Odpowiedz