Wpis z mikrobloga

Wyniki / Podsumowanie/ #igrzyskaatencjuszek

Za nami pierwsza edycja Igrzysk S----------a. Chciałbym podzielić się z wami osobistą opinią i przemyśleniami.
Najpierw jednak małe podsumowanie i wyniki:

1. synboży7
2. WachuPL
3. Janusz_pol
4. SamiecAlfa

Chyba większość spodziewała się takiego wyniku, przynajmniej jeśli chodzi o pierwsze miejsce. To co w tym roku robił synboży7, na stałe zapisze się w historii tego portalu. Jednak ja osobiście trzymałem kciuki za Wacha. Afera z nagimi zdjęciami mirabelek i s--s gadżetami, biję na głowę wszystko. Koniec końców wygrał faworyt, różnicą 17%.

W meczu o trzecie miejsce mogło zdarzyć się wszystko. Spodziewałem się minimalnej wygranej SamcaAlfa, jednak ku mojemu zaskoczeniu, wygrał Janusz_pol, podobną różnicą głosów jak w meczu finałowym.
Gdyby dziś zorganizować "dogrywkę" między Januszem i Synembożym, z pewnością mielibyśmy ciekawy wynik. Ostatni wzrost popularności Janusza jest niewiarygodny - wczoraj była nawet tematyczna nocna zmiana, z zakolami w roli głównej.

________________________________

Kiedy wpadłem na pomysł zorganizowania tych igrzysk, spodziewałem się dużego zainteresowania. Ale to co się stało przerosło moje oczekiwania. Tag #i------------------a stał się drugim najbardziej popularnym tagiem w kategorii szeroko pojętego s----------a. 561 obserwujących, dodatkowo 185 na drugim tagu. Jest to świetny wynik. Nie muszę chyba wspominać o waszym ogromnym zaangażowaniu w komentarzach, jak i pod samym tagiem :)

Sam uważam, że jest to mój największy życiowy sukces XD
Tak, możecie się śmiać, ale taka jest prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sprawiliście mi dużo radochy, chwaląc mnie za opisy, albo pisząc, że nie możecie powstrzymać się od śmiechu czytając je. Jeszcze więcej radości przyniosło mi wasze zaangażowanie, zainteresowanie i poprawa waszego humoru.
W pierwszych dniach, dostałem ponad 100 różnych powiadomień. Dziesiątki wiadomości na PW i komentarzy. Przyznam, że męczyło mnie to.
Kilka negatywnych komentarzy również się pojawiło, ale było ich naprawdę niewiele. Sami zawodnicy podchodzili do tego z dystansem i również było to dla nich zabawne (poza jednym przypadkiem nadczłowieka)

Organizacja tych zawodów była dla mnie dość męcząca. Specjalne podziękowania należą się @PiccoloColo. Wyręczył mnie w dwóch kolejkach i doradzał w ważnych sprawach.

Cieszę się, że zostawię tutaj coś po sobie. Mam nadzieje, że kiedy mnie już tu nie będzie, a niedługo się stąd ulotnię, ktoś przejmie pałeczkę i zorganizuje kolejną edycje w 2018 roku.


Jedyna rzecz, która naprawdę mnie drażniła, to spłycanie tematu "s----------a". Niektórzy zupełnie nie rozumieją tego tematu i wszystko sprowadzają do jednej rzeczy. Zwykle jest to stulejarność. Taka opinia jest dość krzywdząca, bo każde s----------e wygląda inaczej.
Poza tym, kilku normików zrobiło sobie z tego małą pożywkę, obrażając innych. Kilka komentarzy niezgodnych z regulaminem, musiałem usunąć. Prosiłem przed igrzyskami, żeby nikogo nie obrażać, ani nie kompromitować, bo ma to być ZABAWA. Chciałem przedstawić temat od zabawnej strony, bez ubliżania. Kilka osób musiało się jednak dowartościować...



Sugestie które chciałbym przekazać następnym organizatorom są takie, aby finalista poprzedniej edycji miał zagwarantowany udział w finale kolejnej. Taka obrona pasa mistrzowskiego.
Chciałbym również, aby kolejni organizatorzy dbali o porządek. Żeby nie obrażać i nie dołować osób biorących udział.



A teraz najnowsza informacja z ciemnej strony mirko, konkretnie to z poza mirko ;)
Jeden z uczestników okazał się być trollem. Udawał przegrywa i spierdoxa a tak naprawdę ma udane życie.
Ma się on niedługo ujawnić i wtedy poznamy prawdę. (nie chodzi o Synabożego)

_________________________________________________________________________

Wiem że sporo grono osób czeka na #igrzyskaatencjuszek. Przykro mi, ale nie podejmę się tego zadania. Raz, że męczy mnie już ten temat, a dwa, że doskonale wiem czym to się skończy, nie chcę ryzykować.

Będzie prawdopodobnie tak:
"Wkrótce na mirko będą porządki. Będą igrzyska, będzie kolejny wyciek zdjęć mirabelek, będzie afera i będą bany. Ale mówię wam to tylko dlatego, bo nie będę brał w tym udziału." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Boję się, że podczas kobiecej edycji, uruchomi się stulejarsko-mizogistyczne podziemie. Nie muszę przypominać o aferze z ewakuacją różowych, o Ajspi, ulubionej, Tuqi i wielu innych.
Są tutaj ludzie, którzy nie będą chcieli dopuścić do takiej zabawy i żadne regulaminy, czy to moje, czy moderacji, ich nie powstrzymają. Oczywiście są to tylko moje przypuszczenia, możliwe że nic takiego nie miałoby miejsca, ale ja ryzykować nie będę. Jeśli ktoś chcę podjąć się tego wyzwania, mogę mu jedynie pomóc.

________

To chyba wszystko z mojej strony. Jak macie jakieś pytania piszcie.

#i------------------a
#i------------------a2
O.....7 -  Wyniki / Podsumowanie/ #igrzyskaatencjuszek 

Za nami pierwsza edycja Ig...

źródło: comment_EmiumHBg9ZIoYZVYcfFMih4iKSFdbFeq.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jurek-xd: z memami trzeba uważać. Nie chcę, żeby kogoś obrażono, bo serio to się może skończyć banem. Przypominam, że jedna z potencjalnych uczestniczek już zadeklarowała, że będzie zgłaszać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ORMO-27: Szacunek to za małe słowo za to co tutaj o-------ś. Zbyt duża elokwencja i kreatywność, żeby brać w tym udział. Dobrze, że nie wziąłeś. Dzięki.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aerdyn: to nie jest troll, obserwuje jego wpisy od ponad 6 miesięcy i widzę, że jest zwykłym samotnym zjebem żyjącym we własnym świecie i żebrze o atencję, bo wie, że wykop jest jedynym miejscem gdzie ludzie zwracają na niego uwagę
  • Odpowiedz