Wpis z mikrobloga

@xDOlejxD oczywiście kto co lubi ale np jeśli masz do wydania około 30 k a pewnie tyle masz to polecam poszukać sobie np jakiegoś ciekawego Audi, Forda bo niestety ale później części do takich E60 są drogie :) ogólnie życzę jak najlepiej i to moje zdanie :) :D ale jeśli chodzi o silniki w BMW to 3.0d jest przekozak! Ojciec ma w X5 o #!$%@? jak to jeździ :)
@NormalnyJa: wlasnie z jednej strony spoko a z drugiej cholera to diesel i naprawy wyjdą drożej i częściej a spalanie np benzyny nie jest zle srednio 8.5 , 9 litrow . Boję sie trochę tego diesla bo wiadomo jak to z nimi jest
@xDOlejxD: pytasz konkretnie o E60 czy E61? 3.0D z początku produkcji jest praktycznie bezawaryjny, ale ciężko będzie znaleźć niewyeksploatowany egzemplarz. Jak masz pieniądze, to polecam 535D.
@xDOlejxD: w przypadku E60 miałem okazję pojeździć wersją z manualem. Taki trochę biały kruk. Bardzo przyjemne w prowadzeniu, ale to jest dalej buda 5. Jak odpowiada ci samochód ze sporą ilością miejsca, to warto. Ja osobiście lepiej czuję się w trochę mniej masywnych samochodach. Jeżeli nie masz satysfakcjonujących przychodów to spalanie potrafi ograniczyć fantazję. 200km/h na autostradzie odczuwasz jak 120kmh w samochodzie średniej klasy. Odejście od 200 oczywiście nieporównywalne z przeciętnymi