Wpis z mikrobloga

@2ndLaw: a wystarczyło wyremontować tak kaliski albo widzew zamiast budowac fabryczny posrodku niczego bez dojazdu :)

bedzie tak samo stał pusty jak zwykle, jedni wysiądą na kaliskim, drudzy na widzewie, w centrum nie ma i nie będzie nic
@snake-eyes: cały czas tak robie

- puste lotnisko XD - koszty lecą
- puste wyremontowane kamienice XD - koszty lecą
- pusty fabryczny XD
- spadek ludnosci XD - mniejsze wpływy z PIT/CIT do budżetu miasta
- dług większy r/r XD - razem z jego obsługą

fajnie, nie?

i wszystko na kredyt... smutne
@sargento: hahahahah, a całe lotnisko? w plecy, w WPF rok w rok zakładają dołożenie 20 banieczek r/r

@Sepzpietryny: przystanki będą metodą odkrywkową, gdzie są pewnie wiesz, to wiesz gdzie będzie burdel
https://www.radiolodz.pl/posts/30784-lodzki-tunel-srednicowy-czekajac-na-podziemny-system-komunikacyjny

@2ndLaw: i co? przez pajaców mam sie wyprowadzic z mojego miasta? zostawic Rodzinę i znajomych?
mam cicha nadzieje, ze za jakis czas, przy samorządowych przyjdzie np. taki Jaki albo Rau i zrobi porządek w miescie
Jaki


@Cinos: no to ładnie miasta nienawidzisz. Ludzie jakoś to robią i żyją, wręcz są szczęśliwi żyjąc w miastach bardziej pasującym im upodobaniom. Ale coś mi się wydaje że po samorządowych szybko zmienisz zdanie. A wiadomo coś czy Pan Pijanowski z list PiSu wystartuje? Nie żebym podrzucał głupie pomysły, ale towarzystwo pasujące do siebie. Wszystko w mieście jest lewackie tylko samochód prawacki.