Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DanielAquarius: Nah, wracamy po prostu do korzeni. Wcześniej w szachu nas trzymała religia / porządek społeczny (też w sumie nie zawsze), teraz przez antykoncepcje wracamy do podstawowej rozrodczości, czyli do poligamii. Btw zdefiniuj "delikatni" - bo wydaje mi się, że po prostu masz na myśli ludzi, którzy mają uczucia. Faceci zawsze byli delikatni w takiej definicji.
@DziewczynaMirka: Byłbym tutaj ostrożny z krytyką.

Są faceci, którzy są robieni w rogi któryś związek z rzędu.
Inni są okradani.

A facet potrzebuje bliskości, ciepła, poczucia bycia potrzebnym i kochanym.

I o ile taki robot ma swoje AI, które jest programem, to może takim ludziom pozwolić zaspokoić takie potrzeby.
Co więcej, jest to robot zaprogramowany na nich samych, więc nie zdradzą, nie okradną, nie będą się wydzierały na nich itd.

I
@TaoHosts Ale żeś daleko poleciał. Nie wiem, co przeżyłeś, ale współczuję w takim razie.
Mężczyźni też są tacy jak te kobiety, które opisujesz. Zawsze się takie osoby trafią.

Właśnie dlatego, że facet (zresztą jak po prostu przeciętny człowiek) potrzebuje bliskości, ciepła, poczucia bycia potrzebnym i kochanym, to niezrozumiałe dla mnie jest, żeby wejść w "związek" z robotem, gdzie opierałoby się to przecież tylko na seksie. Nie wiem, co to za roboty mają
@DziewczynaMirka:

Ale żeś daleko poleciał. Nie wiem, co przeżyłeś, ale współczuję w takim razie.


Ale co mi współczujesz? Że znam takich facetów? Że z nimi rozmawiałem?
Przecież nie pisałem o sobie.

Mężczyźni też są tacy jak te kobiety, które opisujesz.


No są.
Z tą różnicą, że bardzo często owi mężczyźni mają renomę i są znani z tego, że pukają wszystko co się da, że są #!$%@?, że kiedyś oklepał buźkę swojej
@KZ_89: @DziewczynaMirka: Powiedzcie mi, jak to jest, że jak kobieta kupuje sobie wibrator, to jest to po prostu niewinna sprośna zabawka, a jeśli facet kupuje sobie ludzkich rozmiarów lalkę Ruchmistrz 6000 Pro 240V z cyberskóry, z sześciobiegową regulacją prędkości, pulsującym anusem, samoczyszczącym się odpływem na nasienie i systemem surround imitującym odgłosy stosunku zsynchronizowanym z ruchami frykcyjnymi, to zaraz nazywany jest zboczeńcem!